آرشیو موضوع : خطبه های نماز

امام جمعه بشرویه :راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بار دیگر دشمنان انقلاب را عاجز و ناتوان کرد

shams-s

امام جمعه بشرویه با تقدیر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خاطر نشان کرد:مردم بسیجی و ولایی درسی را به دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری دادند که دیگر جرات نکنند برعلیه این کشور توطئه کنند و مرحبا به مردم شهرستان بشرویه که در ۲۲ بهمن ماه در صحنه انقلاب درخشیدند.


ادامه مطلب

امام جمعه بشرویه :انقلاب اسلامی با هدف برافراشتن پرچم ناب اسلام و مکتب شیعه در میدان نبرد ایستاد

shams-s

حجه الاسلام شمس الدین : انقلاب اسلامی با هدف برافراشتن پرچم ناب اسلام و مکتب شیعه در میدان نبرد ایستاد


ادامه مطلب

امام جمعه بشرویه :دهه مبارکه فجر یادآور سالروز انقلاب اسلامی است که تداوم گر حرکت انبیا الهی می باشد.

shams-s

حجه الاسلام شمس الدین : پایه های تقوا در مساجد مستحکم میشود و برخی اوقات میبینم مساجد در حاشیه قرار میگیرند


ادامه مطلب

امام جمعه بشرویه : مردم از متولیان امور راه انتظار دارند پروژه اصلی راه ارتباطی بشرویه به طبس که مجوز کمیسیون ماده ۳۲ را دارد با جدیت پیگیری کنند

شمس ejna

حجه الاسلام شمس الدین : احداث جاده بشرویه به بجستان تحول عظیمی در حوزه راه های بشرویه و استانهای فارس،یزد،اصفهان،و کهکیلویه و بویر احمد به سمت مشهد مقدس ایجاد خواهد کرد


ادامه مطلب

امام جمعه موقت بشرویه : تحریم های جدید رئیس جمهور تازه به دوران رسیده آمریکا علیه ایران خود آمریکا را در انزوای بیشتر قرار می هد

%d8%ad%d8%af%d8%a7%d8%af%db%8c%d8%a7%d9%861

حجه الاسلام حدادیان : مردم آگاه و با بصیرت ایران اسلامی بار دیگر به دشمنان نشان دادند در مسیر اطاعت از فرامین رهبری و ارزش های اسلامی و انقلابی تا پای جان ایستاده اند و با حضور به موقع خود فتنه اخیر دشمن را کور کردند.


ادامه مطلب

امام جمعه بشرویه : مردم هیچ گاه مقابل نظام شان نمی ایستند و آشوبگران را محکوم کردند/باز کردن پای فتنه انگیزان ۸۸ به بشرویه اشتباه بود

img14351021-1

حجه الاسلام شمس الدین :‌نفوذ دشمن ممکن است در هر لباسی وارد شود همچنان که مردم به بنی صدر هم رای دادند ولی نفوذی دشمن شد


ادامه مطلب

امام جمعه موقت بشرویه : دولت باطل هیچ گاه پایدار نخواهد بود و آنچه بر حق است همواره پابرجا است

حدادیان نماز_0

حجه الاسلام حدادیان : تصمیم باطل ترامپ رئیس جمهور امریکا برای انتقال سفارت امریکا به قدس شریف ،خشم تمام مسلمانان را به صدا در آورده و سراسر جهان به اعتراض پرداخته اند.


ادامه مطلب

امام جمعه بشرویه : شهید مدرس الگوی بزرگ برای نمایندگان است و در بین مردم بودن نماینده، از انتظارات است که باید حرف مردم را گوش کنند و پیگیر مشکلات باشد.

شمس ejna

حجه الاسلام شمس الدین : دانشجو محرک و مغز متفکر جامعه در حوزه های مختلف جامعه است و این قشر حساس جامعه مراقب باشند ابزار گروه های سیاسی نشوند.


ادامه مطلب

امام جمعه بشرویه : امروز تفکر بسیجی به عنوان یک فرهنگ ناب به خارج از مرزها صادر شده است

شمس ejna

حجه الاسلام شمس الدین : تبریک سردار سلیمانی به مقام معظم رهبری دل های بسیاری از مردم جهان و ایران اسلامی، سوریه ،عراق و یمن را شاد کرد و با قدرت صلابت و مقاومت،داعشی های وحشی که صاحب سخت ترین جنایات در طول تاریح بودند را از بین برد.


ادامه مطلب

امام جمعه بشرویه : دشمنان همواره با ایجاد فتنه گری در کشور ما قصد داشتند تا تفکر مکتب ناب تشیع را خاموش کند

شمس سیاه

حجه الاسلام شمس الدین : تنها راه پیروزی در برابر استکبار جهانی نه تواضع و دست دادن است نه مذاکره و دوستی بلکه فقط ایستادگی در برابر دشمنان و اتکا به داشته های دورنی و دانشمندان جوان بسیجی است.


ادامه مطلب

امام جمعه بشرویه : تسخیر لانه جاسوسی امریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام در سال ۵۸ به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی قلمداد شده است‌.

شمس-نماز-سیاه

حجه الاسلام شمس الدین : خواندن زیارت اربعین از نشانه های مومن است و باید با تحلیل درست از ظلم و ستم که در دوران امروز استکبار جهانی است،به مبازره برخواست و راه سید الشهدا را ادامه داد.


ادامه مطلب

امام جمعه موقت بشرویه : امریکا اگر حتی بتواند اروپا را نیز با خود همراه کند بی شک مردم ایران حتی یک قدم به عقب بر نمیگرند

حدادیان1

حجه الاسلام حدادیان : امام راحل از اولین پدران شهید انقلاب هستند که با تاسی به ائمه اطهار در برابر مصیبت ها صبر کردند و به راه و مسیر الهی خود ادامه داده و فرزندشان را نیز تقدیم اسلام و انقلاب کردند.


ادامه مطلب

امام جمعه بشرویه : سپاه پاسداران پیام قدرتمندی به استکبار جهانی و عربستان سعودی داد

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b7%db%b1%db%b0%db%b2%db%b0_%db%b1%db%b2%db%b2%db%b0%db%b0%db%b6-800x600

حجه الاسلام شمس الدین : هر ساله در روز شهرستان به همت سپاه پاسداران مراسم بزرگی برگزار میشود و امسال نیز این مراسم باشکوه تر برگزار خواهد شد.


ادامه مطلب

امام جمعه موقت بشرویه : یکی از عوامل دورماندن انسانها از برکات و نعمات الهی غفلت است / سپاه پاسداران نهادی برخاسته از عمق ایمان و تقوا و اعتقادات مردم ایران است

%d8%a8%d9%87%d8%b4%d8%aa%db%8c-%d9%81%d8%b1-1-800x600

حجه الاسلام بهشتی فر : نهاد مقدس سپاه پاسدارن حافظ ارزش های انقلاب اسلامی , راه و مکتب امام خمینی (ره)و طلایه دار اقتدار و امنیت کشور است همانگونه که حضرت امام (ره) فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود


ادامه مطلب

امام جمعه موقت بشرویه : تبعیت در سایه شناخت امام معصوم محقق میشود و در راستای آن دین شناسی اوج میگیرد.

20171006_120419-1280x768

حجه الاسلام بهشتی فر : جان برکفان نیروی انتظامی در عرصه های مختلف و در تمام زمان ها با حضور خود ارامش روحی جامعه را فراهم میکنند و حافظان نظم و امنیت هستند.


ادامه مطلب

امام جمعه موقت بشرویه : مراسمات عزاداری محرم نشان از عشق و علاقه مردم به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت است.

حدادیان

حجه الاسلام حدادیان : عزاداری ها باید به شیوه ای صورت گیرد که نمود هدف و سیرت امام حسین باشد


ادامه مطلب

امام جمعه بشرویه : رژیم خیانتکار آمریکا با دخالت در امور کشورهای مسلمان مصیبتی را رقم زده که اگر اکنون آقا اباعبدالله الحسین (ع) می بود علیه این رژیم قیام می کرد

شمس نماز سیاه

حجه الاسلام شمس الدین : جنایاتی که در میانمار اتفاق افتاده مصیبت بزرگی است که همه اینها زیر سر رژیم‌های صهیونیستی و آمریکایی می‌باشد.


ادامه مطلب

امام جمعه بشرویه :ازدواج سالم را در بین جوانان ترویج کنیم

download

امام جمعه بشرویه با تاکید بر گسترش ازدواج سالم در بین جوانان بیان کرد:ازدواج به موقع و درست موجب ارامش جوانان میشود و ازدواج نیز همچون دیگر نعمت های خداوند است.


ادامه مطلب

امام جمعه موقت بشرویه : ابلاغ دستور الهی در روز غدیر از آنچنان جایگاه مهمی برخوردار است که اگر پیامبر اکرم ابلاغ نمیکرد،رسالتش به پایان نمی رسید و دین اسلام کامل نمی شد.

حدادیان موقت

حجه الاسلام حدادیان : مسلمانان سراسر جهان و ایران اسلامی انزجار و نفرت خود را از فجایع وحشتناک در میانمار اعلام کرده اند و مسلمانان در برابر این جنایات سکوت نخواهند کرد.


ادامه مطلب

امام جمعه موقت بشرویه :یکی از ثمرات بزرگ قربانی کردن این است که خداوند تمام گناهان یک سال قربانی کننده را میبخشد

20170901_083201-800_400

حجه الاسلام حدادیان : موج اسلام در جهان فراگیر شده و هرسال میلیون ها نفر برای اطاعت از دستور الهی و با پیروی از ابراهیم خلیل الله مناسک حج و قربانی را به جای می آورند.


ادامه مطلب
تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .