یادداشت سردبیر : دنیای عجیب !!!!!!!!!!!!!!!!!!

گروهی به دنبال کوروش پرستی، جمعی به دنبال احیای مرده پرستی رضاخانی ،عده ای به اسم شیعه گرفتار خرافه پرستی هاو فتنه های انگلیسی، و بعضی خواص هم چهار شاخ به خرمن سوخته گروهها و انجمنهای منحله ای می زنند،که به اسم آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) خود را از منتظران واقعی آن حضرت می‌خوانند، ولیکن ترویج فرهنگ ضدولایی را دنبال می‌کنند.

 چه کسی پاسخگوی شبهاتی است ،که به اسم اسلام و شیعه جوانان را به گمراهی سوق می‌دهند؟

 زمانه، زمانه ایست،که باید دین را به مشابه نگه داشتن پنبه در کنار آتش از سوختن محافظت کرد.

 به راستی منتظران واقعی امام زمان (عج)را چگونه میتوان معرفی کرد ؟

بهترین راه شناخت منتظران واقعی ولی عصر (عج)را از زبان مولا علی علیه السلام:

 آقا امیر المومنین (ع)در بخشی از خطبه ۱۵۰ در نهج البلاغه پیرامون حوادث دوره آخرالزمان این‌چنین می‌گویند :”آینده بشریت و ظهور حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف”

علی (علی )این چنین می فرمایند: به راه های چپ و راست رفتند،((در معرفی انسانهای دوره آخر الزمان )) و راه ضلالت و گمراهی پیمودند، و راه روشن هدایت را گذاشتند.

پس درباره آنچه که باید باشد شتاب نکنید ، و آنچه را که در آینده باید بیاید دیر مشمارید.

چه بسا کسی برای رسیدن به چیزی  شتاب می‌کند، اما وقتی به آن رسید دوست دارد که ای کاش آن را نمی دید، و چه نزدیک است امروز ما به فردایی که سپیده آن آشکار شد .

ای مردم ! اینک ما در آستانه تحقق وعده های داده شده، و نزدیکی طلوع آن چیزهایی که بر شما پوشیده و ابهام آمیز است، قرار داریم.

 و اما ره آورد حکومت حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف:

 بدانید آنکس از ما ((منظور حضرت مهدی عج)) که فتنه  های آینده را در یابد ،با چراغی روشنگر در آن گام می نهد، و بر همان سیره و روش پیامبر(ص) و امامان(ع) رفتار می‌کند تا گره ها را بگشاید، بردگان و ملت‌های اسیر را آزاد سازد.

 جمعیت‌های گمراه و ستمگررا پراکنده، و حق گویان پراکنده را جمع‌آوری می‌کند.

 سال‌های طولانی در پنهانی از مردم به سر می‌برد، آنچنانکه اثر شناسان ،اثر قدمش را نمی شناسند، گرچه دریافتن اثر و نشانه ها تلاش فراوان کنند، سپس گروهی برای درهم کوبیدن فتنه ها آماده می گردند، و چونان شمشیرها صیقل میخورند.

 دیده ها شان با قرآن روشنایی گیرد، و در گوش هایشان تفسیر قرآن طنین افکند، در صبحگاهان و شامگاهان جام‌های حکمت سر می کشند.(منظور از جام حکمت،اندیشه و بهره وری از تفکر حقیقت شناسی است )

براستی آنها که مدعی منتظران واقعی هستند تا چه اندازه برای شناخت واقعی مسئله مهدویت تلاش کرده اند؟

آیا در مقابل فتنه ها زمانه آماده هستند ؟

در مقابل حوادث و جریانات سیاسی ـ اجتماعی صیقل خورده اند؟

قرآن را سرلوحه عمل و زندگی و رفتارهای اجتماعی خود قرار داده اند ؟

بدنبال فهم،و درک معانی قرآنی رفته اند ؟

به درجه حکمت و حقیقت شناسی رسیده اند ؟

به امید اینکه سعی کنیم تا در ردیف منتظران واقعی آقا امام زمان (عج) قرار گرفته ،و خود را آماده برای سربازی در رکاب آن منجی عالم بشریت کنیم ،دلهای خود را چراغانی کنیم به انوار مقدسه فضیلت های نیمه شعبان المعظم سالروز میلاد فرخنده آن مصلح کل حضرت مهدی (عج)و با ذکر صلوات برمحمد و آل محمد (ص)و تعجیل در ظهور آن حضرت .

نشر با ذکر منبع اجری معنوی دارد

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .