کنگره بزرگ ۶ هزار روحانی شهید در کشور برگزار می شود

 

به گزارش پیام بشرویه؛ شامگاه روز گذشته ” حجت الاسلام والمسلمین مهدی عابدی” در مراسم آبروی کوچه ها ، افتخار محله ها که برای اولین بار در بشرویه با محوریت روحانی شهید علی نژاد برگزار شد با ابا اشاره به ولایتمداری و دین مداری مردم بشرویه بیان داشت: روحیه ایمان در مردم بشرویه بسیار بالاست و در برگزاری مراسمات ملی و مذهبی شور و شعف زیادی دارند.

 

شهدا در زمره شفاعت کنندگان هستند

 

نماینده ولی فقیه در سپاه حمزه سید الشهدا خراسان رضوی  شهدا را در زمره شفاعت کنندگان برشمرد و گفت: شهدا از جمله شافعان روز قیامت هستند و در روایات دینی نقل شده است که بدون پدر و مادر خود به بهشت نمی روند که نشان از جایگاه والای خانواده های معظم شهدا دارد.

 

وی با اشاره به نقش بی بدیل جامعه روحانیت در دوران انقلاب اسلامی بیان داشت: روحانیت همواره در دفاع از ارزش های اسلامی و انقلابی جلودار و پشتاز بوده اند و همواره در راه خدمت به اسلام تلاش کرده اند و باید این زحمات گفته شود تا تا دهان ضد انقلابیون را که توطئه می کنند، ببنیدیم

 

کنگره بزرگ ۶ هزار روحانی شهید در کشور برگزار می شود

عابدی، از برگزاری اولین کنگره بزرگ روحانیون شهید در کشور خبر داد و گفت: امار شهدای روحانیت نسبت به جمعیت شان چندین برابر شهدای اقشار مختلف است و باید این گزارش ها داده شود تا کسی اجازه تبلیغات سوء به روحانیت را نداشته باشد

 

نماینده ولی فقیه در سپاه حمزه سید الشهدا خراسان رضوی   افزود: اهداء ۶ هزار روحانی شهید افتخار بزرگ جامعه وحانیت است و کنگره  بزرگ روحانیون شهید در دفاع مقدس برای اولین بار در کشور برگزار خواهد شد .

نگه داشتن عمدی پیکرهای شهدا تحلیل غلط و ظالمانه ورق پاره های سیاسی

وی در ادامه با انتقاد از تحلیل های غرب گرایانه برخی قلم به دستان از تشییع شهدای گمنام هم گفت: در برخی ورق پاره های جریان های منحرف سیاسی  می نویسند که عمدا جنازه های شهدا را نگه می دارند تا در روزهای خاص تشییع شوند! و این ظامانه ترین و سطحی ترین تحلیل است.

 

عابدی افزود: این دست تقدیر الهی است که در مقاطع حساس انقلاب اسلامی شهدا کشف می شوند و به داد ما می رسند.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه حمزه سید الشهدا خراسان رضوی  متذکر شد: شهدای گرانقدر ایران اسلامی در ۸ سال دفاع مقدس کای کردند که ایران اسلامی در دنیا به عظمت دست یابد و برای دفاع از قران و اهل بیت ۸ سال در برابر دنیای کفر مردانه ایستادند.

 

شهدا هچنان هدایت گر انقلاب اسلامی هستند

وی بر نقش عظیم شهدای گمنام و تازه تفحص شده پرداخت و گفت: شهدا همچنان هدایتگرند و علی غم اینکه برخی وجودشان باعث فساد است ، ولی شهدا راهنمای مسیر سعادت  هستنند همانگونه که در مراسم تشییع شهدا، بسیاری با حجاب نادرست آمده اند و با شرمندگی تغییر کرده و مسیر درست را پیدا کردند.

 

عابدی افزود: این نمونه کوچکی از هدایت گری شهدا است و در برنامه های کاروان اهیان نور که انقلاب عظیمی را ایجاد کرده است تحولات بیشماری را در جوانان و نوجوانان پاک دل  مشاهده می کنیم.

 

فرهنگ ایثارو  شهادت، زورگویان دنیا را به میز مذاکره نشاند

نماینده ولی فقیه در سپاه حمزه سید الشهدا خراسان رضوی   عظمت و اقتدار امروز کشورمان را مرهون رشادت های دلیر مردان عرصه ۸ سال دفاع مقدس دانست و گفت: شهدا ره صد ساله را یک شبه رفتند و این فرهنگ ایثارو  شهادت است که عرصه را به استکبار تنگ کرده  و به همین واسطه کشور هایی که دارای قوی رین بمب های اتمی هستند، جرات تجاوز به ایران را ندارند و مطالبات خود را در میز مذاکره  بازگو می کنند.

 

عابدی در ادامه با اشاره به جایگاه والای ولایت در کشورمان بیان کرد: اگر امروز به فرمان ولی فقیه هزاران نفر به خط می شوند و جمهوری اسلامی ۳۵ سال در برابر قلدرهایی اسلام ایستاده است به واسطه درایت های رهبری و وجود مردم بصیر است.

 

تدبیر و هدایت ولی فقیه، انقلاب اسلامی را نگه می دارد

وی افزود: در فتنه سال ۸۸ اگر تدبیر و هدایت ولایت فقیه کشورمان نبود انقلاب اسلامیی قطعا از دست می رفت و با یک “یاصاحب الزمان”  رهبری ، تمام مردم در جبهه ولایت تجدید میثاق بسته و حماسه ۹ دی را آفریدند.

 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه حمزه سید الشهدا خراسان رضوی به استناد روایات ائمه اطهار، به شکل گیری انقلاب صاحب الزمان (عج) اشاره کرد و گفت: بر اساس روایات که از ائمه معصومین رسیدهف قبل از ظهور امام زمان،  انقلاب اسلامی باید در مشرق شکل بگیرند که نام رهبر آن “روح الله”  است که این روایت از امام موسی بن جعفر (ع) نقل شده است.

 

اگر انقلاب اسلامی ۴۰ ساله شود به انقلاب حضرت مهدی پیوست خواهد شد

عابدی، مژده نزدیکی انقلاب حضرت مهدی (عج) را اینگونه داد : اگر انقلاب اسلامی ۴۰ ساله شود بر اساس روایات، به انقلاب حضرت مهدی پیوست می خورد و کسانی ضربه می خورند که از انقلاب اسلامی فاصله گرفته  و ی با سوء استفاده از منصب و پست خود عملی انجام دهد که مردم به نظام بد بین شوند، که این رفتار خیانت به خون شهدا است.

 

وی در پایان با تاکید بر استقامت در راه حق بیان داشت: انقلاب امام زمان (عج) یک بال ایرانی دارد و یک بال یمنی که انشالله هر دو بال اماده ظهور  حجت خداوند  خواهند شد.

 

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .