امام جمعه بشرویه :ملت ایران اسلامی و بویزه بسیجیان جان برکف،اماده هر گونه مقابله با نفوذ دشمن به کشور هستند

به گزارش النجم بشرویه : حجه الاسلام والمسلمین شیخ محمد شمس الدین امام جمعه بشرویه در خطبه نماز جمعه این هفته که با حضور مردم مومن و لایتمدار در محل مصلی نماز مسجد جامع میدان برگزار شد نسبت به نفوذ مزورانه دشمنان در بدنه نظام مقدس جمهوری اسلامی هشدار داد و گفت :ملت ایران اسلامی و بویزه بسیجیان جان برکف،اماده هر گونه مقابله با نفوذ دشمن به کشور هستند و اجازه نمی دهد برخی به بهانه های واهی ورود دشمن به کشور را آسان کنند.

 شمس الدین،تحقق عملی اقتصاد مقاومتی را خواستار شد و گفت:عمل به اقتصاد مقاومتی می تواند زمینه پیشرفت اقتصادی کشور را فراهم می کند و شرایط خروج از وابستگی نفتی را فراهم اورد.

 خطیب جمعه بشرویه با اشاره به مناسبت های هفته،روز نیروی دریایی را تبریک گفت و بیان کرد: هفتم آذر ماه به روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نام گذاری شده است که سربازان جان برکف ارتش همواره با هدف دفاع از دستاوردهای انقلا اسلامی در تلاش هستند.

امام جمعه بشرویه ضمن قدردانی از اعضای ستاد گرامیداشت هفته بسیج و یادواره شهدا هم گفت :بسیجیان نیروهای ولایی هستند که در برابر دشمنان همچون کوه در برابر تمام توطئه های دشمنان اسلام ایستاده اند و نهاد بسیج انقلاب اسلامی را بیمه کرده است.

 امام جمعه بشرویه افزود:برگزاری یادواره های مختلف در سطح شهرستان بشرویه ثوابی کمتر از شهادت ندارند و موجب افزایش بینش و بصیرت جوانان و فرهنگ ایثار و شهادت طلبی می شود.

وی با اشاره به فضیلت اربعین در باورهای اعتقادی هم گفت :بر اساس روایات و احادیث نقل شده از ائمه اطهار خداوند متعال به احترام مومنی که از دنیا می رود، دستو می دهد که چهل روز زمین برای مومن گریه کند و نشان می دهد اربعین د ارای فلسفه عمیقی است.

 شمس الدین افزود:اربعین حسینی نشات گرفته از بینش بالای دینی و بنیه عمیق اعتقادی مسلمانان است و با توجه به شرایط حساسی که دشمنان اسلام در صدد نابودی اسلام راستین هستند، اربعین حسینی به عنوان یک کنگره عظیم جهانی مسلمانان و نشان گر وحدت انان است.

 امام جمعه بشرویه،پیاده روی در ایام اربعین برای زیارت امام حسین و یاران باوفایش را با فضیلت برشمرد و گفت: هر قدمی که زائر امام حسینی (ع) در اربعین حسینی بردارد،ثواب بیشماری در کارنامه اعمالش نوشته می شود و خداوند گناهانش را می بخشد.

 دانلود صوت خطبه های ۹۴٫۰۹٫۰۶

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .