مدیرآموزش و پرورش بشرویه:استخر شنای آموزش و پرورش در سال آینده به بهره برداری خواهد رسید/مدارس نیازمند کمک های مردمی و ادارت و نهادها هستند

به گزارش النجم بشرویه :” علیرضا رضوانیان ” مدیرآموزش و پرورش شهرستان بشرویه در نشست اعضای ستاد پشتیبانی هجرت ۳ از بهره برداری استخر آموزش و پرورش در سال آینده خبرداد و گفت : با توجه به تامین اعتبار تجهیزات استخر شنای آموزش و پرورش و پیشرفت فیزکی بسیار خوب این پروژه ژیش بینی می شود بهره برداری از این پروژه در سال ۹۷ آغاز و دانش آموزان و فرهنگیان و علاقه مندان به ورزش شنا از مزایای آن استفاده خواهند کرد .

 وی گفت : اعتبارات تکمیلی برای اتمام پروژه استخر آموزش و پرورش بشرویه تامین شده امیدواریم سال آینده شاهد بهره‌برداری آن باشیم.

 رضوانیان با تأکید بر کمک ادارات و نهادهای دولتی به آموزش و پرورش هم گفت :کمک به ادارات و نهادهای دولتی به آموزش و پرورش نیاز است.

مدیر آموزش و پرورش همچنین گفت :نیاز است خدمات برای نیازمندان واقعی انجام شود.

 وی افزود: مدارس در حال حاضر با کمک های مردمی اداره می شود و هیچگونه اعتبار سرانه ای برای مدارس تخصیص داده نشده و انتظار داریم در این قسمت کمک بیشتری به مدارس انجام گیرد .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بشرویه با اشاره به خشک شدن چمن ورزشی شهید چمران شهرستان بشرویه بیان کرد: زمین چمن ورزشی آموزش و پرورش بشرویه در حال خشک شدن است و پیشنهاد می‌شود در مجاورت زمین چمن آموزش و پرورش طرح چمن مصنوعی بسیج جانمایی شود .

 در ادامه این نشست “علی رضا  زمان زاده ” فرماندار شهرستان بشرویه با اشاره به عدم استاندارد سازی سالن های ورزشی گفت :سالن های ورزشی بشرویه از استاندارد مناسبی بهره مند نیست و نیاز است تا نسبت به ساخت و یا استاندارد سازی یک مکان ورزشی تلاش شود.

 وی افزود: آمادگی داریم تا طرح زمین چمن مصنوعی را در  فضای ورزشی آموزش و پرورش انجام دهیم به این شرط که امکان استفاده برای عموم فراهم شود.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .