فرمانده سپاه بشرویه گفت:انقلاب اسلامی منشا خیزش های زیادی شده که عامل اصلی آن تداوم و استمرار انقلاب اسلامی است که موجب شده الگوی بزرگی برای سایر کشور ها باشد.

به گزارش النجم بشرویه : “سرگرد پاسدار علی خبازی ” فرمانده سپاه شهرستان بشرویه در یادواره شهدای پایگاه امام حسن (ع) که در محل سالن اجتماعات هیئت صاحب الزمانی مهدیه بشرویه برگزار شد ، با اشاره به تاثیر نهضت انقلاب اسلامی در حرکت های انقلابی کشورهای مسلمان جهان گفت : هر گاه از پیروزی انقلاب اسلامی یاد میشود نقش شهادت در برابر چشم ها پدیدار میشود و دشمنان سعی میکنند انقلاب را از یاد مردم ببرند که ایام  دهه فجر این انقلاب بزرگ  را به یاد می آورد و تجسم اداره امام بزرگ ما است.

 فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بشرویه با اشاره به برگزاری یادواره شهدا در طول سال تشریح کرد:در سال ۹۶ ، تعداد ۱۸ یادواره شهدا،  با مساعدت خود شهدای عزیز در گوشه گوشه شهرستان و محلات برگزار شد، از این تعداد ۱۴ یادواره در سطح محلات و روستاهای شهرستان با حضور باشکوه مردم برگزار گردید و ۴ یادواره نیز در سطح اقشار بوده است.

 وی افزود: یک یادواره شهدای دانش آموز نیز در ایام دهه فجر  امسال برگزار خواهد شد .

 خبازی با تاکید بر تداوم راه شهدا خاطر نشان کرد: امید است بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم و با برگزاری این یادواره ها  بتوانیم گامی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین معطر کردن فضای شهرستان و زندگی مان به عطر شهدا برداریم.

 فرمانده سپاه بشرویه افزود: هدف از برگزاری محافل معنوی یادواره شهدا زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و ترویج فرهنگ شهادت طلبی است که این راه کمتر از شهادت نیست.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت گرامیداشت دهه فجر با محوریت سیره اسلامی کفت:دهه فجر امسال با ایام فاطمیه تقارن یافته که باید تلاش همه بر این باشد که برنامه های دهه فجر که برگزار میشود با حفظ حرمت فاطمیه و  با معرفی و تبیین نقش امام در  ترویج اسلام و انقلاب اسلامی توام باشد.

 خبازی افزود: قریب به چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی میگذرد  و در طول این مدت پاتک های مختلفی از سوی دشمنان به کشور و نظام وارد شده  هر چند که هیچ کدام به نتیجه دلخواه آنان نرسید.

 فرمانده سپاه  بشرویه با تاکید بر هوشیاری و بصیرت افزایی در برابر توطئه های دشمن گفت:به  برکت خون مطهر شهدای عزیز و با توکل بر خداوند مردم عزیز ما از دسیسه ها و فتنه های دشمنان پیروز بیرون آمدند و انقلاب اسلامی منشا خیزش های زیادی شده  که عامل اصلی آن  تداوم و استمرار انقلاب اسلامی است که موجب شده الگوی بزرگی برای سایر کشور ها باشد.

 وی افزود: این امر سبب شده تا نظام مقدس جمهوری اسلامی یکی از کشورهای مقتدر در منطقه و جهان باشد و تمام این دستاوردها را مدیون خون مطهر شهدا و حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب هستیم.

فرمانده سپاه بشرویه  با اشاره به فرا رسیدن  یوم الله  ۲۲ بهمن هم بیان کرد: امسال راهپیمایی  ۲۲ بهمن بسیار حساس است و با توجه به دسیسه های اخیر دشمن ،مردم هوشیار تر از همیشه و باشکوه تر از گذشته در مراسم یوم الله ۲۲ بهمن  به صحنه می آیند .

 وی افزود: آنچه این انقلاب اسلامی را تضمین میکند ،حضور  مردم در صحنه و ترویج گفتمان امام راحل است.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .