فرماندار بشرویه : صف آرایی مردم در برابر قدرت های پوشالی و شکست ابهت استکبار جهانی یکی از این دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است.

به گزارش النجم بشرویه :   “علی رضا  زمان زاده”   در اولین روز از ایام خجسته دهه فجر ،در دیدار مسولان ادارات و نهادهای مختلف با امام جمعه  شهرستان بشرویه که در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد با اشاره به اهمیت برگزاری برنامه های مختلف در ایام یاد شده خاطر نشان کرد : یادواردی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی که با خون هزاران شهید به ثمر رسیده است از اهداف گرامیداشت ایام دهه فجر است.

 فرماندار بشرویه افزود: امید است بتوانیم رهروان خوبی برای انقلاب اسلامی و راه شهدا باشیم.

 وی با تاکید بر حراست و پاسداری از دستاوردهای و ارزش های انقلاب اسلامی بیان کرد: در حوزه های مختلف شاهد دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی در سطح جهان هستیم که وظیفه  دفاع از این دستاوردها  بر عهده همه ما است  تا بتوانیم  آن  را به نسل جوان منتقل کنیم.

 زمان زاده افزود: صف آرایی  مردم در برابر قدرت های پوشالی و شکست ابهت استکبار جهانی یکی از این دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است.

فرماندار بشرویه با اشاره به برگزاری برنامه ها در ایام دهه فجر بیان کرد:افتتاحیه هایی که در سنوات گذشته هر روز انجام میشد  باعث گردیده بود که زمان پاسخگویی مسئولان  به مراجعات مردمی کمتر شود لذا امسال،به صورت متمرکز افتتاحیه ها در یک روز انجام شود و مابقی به صورت ارائه  عملکرد مسولان در مساجد خواهد بود.

 وی  با اشاره به پروژه های افتتاحی بشرویه در ایام دهه فجر افزود:تعداد ۷۳پروژه  عمرانی افتتاح و کلنگ زنی می شود و رقم اعتباری ۱۲ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده که ۹۹ نفر مستقیم مشغول  به کار شده اند و همه مردم از مزایای این پروژه  ها  بهره مند میشوند.

زمان زاده خاطر نشان کرد: همچنین بیش از ۱۱۰ برنامه مختلف فرهنگی نیز برنامه ریزی شده تا در ایام دهه فجر برگزار شود.

فرماندار بشرویه با اشاره به آغاز طرح بزرگ اشتغال زایی روستایی بیان کرد: یکی از بهترین طرح هایی که در این دولت به آن  توجه ویژه  شده و کارشناسی خوبی صورت گرفته در حوزه اشتغال روستایی است که به مدت ۲سال ادامه دارد.

 وی افزود: در این راستا تسهیلات بسیار خوبی به طرح های اشتغال زایی روستایی با درصد کارمزد پایین ( برای مناطق روستایی ۶ درصد برای مناطق مرزی ۴ درصد ) ارائه می شود که رقم ها  نیز به صورت شناور می باشد و بسته به تلاش خود شهرستان در حوزه جذب  دارد.

 زمان زاده افزود: این طرح تسهیلات ،دارای یک سال تنفس است و به صورت کلی تا ۷سال بازپرداخت است که غالب  روستاها میتوانند در حوزه اشتغال  استفاده کنند.

فرماندار بشرویه با اشاره به استقبال از این طرح اشتغال زایی گفت: در طول این مدت اعلام معرفی،۱۲ طرح بزرگ روستایی شهرستان بشرویه معرفی شده که ۱۶ میلیارد تسهیلات  می طلبد.

وی در ادامه با اشاره به افزایش اعتبارات عمرانی بشرویه گفت: با یک مقایسه اعتباری در ۵سال اخیر، می بینیم که  قریب به ۶ برابر افزایش اعتبار  شهرستانی داشته ایم.

 زمان زاده افزود: در سفر استاندار نیز دستاورد خوبی حاصل شد و قول دو موضوع  مهم داشته شده است از جمله دوبانده شده جاده بشرویه به طبس با محوریت شروع آن  از بشرویه و اجرای پایلوت گلخانه ای که هر دو پروژه  پیگیری جدی انجام میشود .

فرماندار بشرویه با اشاره به اجرای گاز رسانی به شهرک صنعتی هم گفت: گاز رسانی به شهرک صنعتی در حال انتخاب  پیمانکار است که کار بزرگی صورت گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به رویکرد اشتغال زایی با محوریت حوزه میراث فرهنگی و صنایع دستی هم گفت: در حوزه میراث  فرهنگی اقدامات خوبی صورت گرفته و امید است کمتر از ۲سال آینده  بتوانیم اشتغال  زایی در حوزه صنایع دستی و میراث  فرهنگی را به حد اعلی برسانیم.

 زمان زاده خاطر نشان کرد: در حوزه  میراث فرهنگی ، بویژه بوم گردی فرصت های خوبی برای ایجاد اشتغال  پایدار وجود دارد و در کنار آن کویر بشرویه به تنهایی یک ظرفیت  بزرگ گردشگری است که باید برای بهره مندی بیشتر این ظرفیت  تلاش کنیم.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .