علی فصیحی راوی شهدای مدافع حرم : این مساله مهم است که بدانیم جنگ هنوز ادامه دارد و ما باید خودمان را برای یک جنگ تمام عیار آماده کنیم .

به گزارش النجم بشرویه : ” علی فصیحی ” از رزمندگان و راوی شهدای مدافع حرم در همایش پیروزی مقاومت که با حضور امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای دولتی و اقشار مختلف مردم مومن و انقلابی در محل سالن دبیرستان کیانی زاده برگزار شد ، با اشاره به پیروزی های جبهه مقاومت در عراق و سوریه گفت :

قبلا ۷۰درصد مساحت جغرافیایی افغانستان در دست دولت این کشور بود اما حال ۷۰درصد این سرزمین در دست طالبان و داعش است این یعنی که دشمن نقشه دارد همانطور که در عراق خودشان را تا نزدیکی مرز کرمانشاه رساندند اما با تدبیر سرداران رشید اسلام ضربه ی محکمی خوردند چنانکه در عراق و سوریه خبری از داعش نیست.

 وی افزود:جبهه ی تکفیری فقط داعش نیست حدود ۵۰گروه تکفیری هنوز باقی هستند؛داعش نیز هنوز هست اما سرزمین به خصوصی را در دست ندارد اما تک تیرانداز های آن هنوز هستند و شهدایی که  در ماه اخیر از لشگر فاطمیون تقدیم شده اند مربوط به همین موضوع اند.

فصیحی با تاکید بر اینکه آمریکا همه ی گروه های تکفیری را تجهیز می کند تا در برابر جبهه ی مقاومت قد علم کنند گفت :اکنون آمریکا  کرد های سوریه را پشتیبانی میکنند تا به جبهه ی مقاومت ضربه وارد کنند، این مساله مهم است که بدانیم جنگ هنوز ادامه دارد و ما باید خودمان را برای یک جنگ تمام عیار آماده کنیم .

 راوی فاطمیون با بیان فرمایش حضرت زینب سلام الله علیها گفت:من در این شش سال که در سوریه حضور داشتم جز زیبایی،برادری، ایثار وفاداری، جوانمردی و شجاعت رزمندگان چیزی ندیدم.

وی اظهار داشت:به گفته ی شهید علیرضا توسلی زاده (ابوحامد) مرزهای جغرافیایی برای فاطمیون معنا ندارد هر کجا که مظلومی مورد ظلم قرار بگیرد فاطمیون از آن دفاع می کنند.

 وی تصریح کرد:انقلاب فقط مختص ایران نیست بلکه برای تمام جهان است ما در افغانستان شهدایی داریم که آن ها را فرزندان خمینی (ره)می نامند.

 راوی فاطمیون با بیان اینکه شهید سخندان همیشه به شهدای فاطمیون متوسل می شد و برای رفتن به سوریه بسیار تلاش می کرد گفت:بعضی می گویند این ها به دلیل بیکاری به سوریه می روند و مدافع حرم می شوند اینطور نیست خیلی از این عزیزان چند برابر حقوقی که اکنون خانواده هایشان دریافت می کنند،حقوق ماهیانه از درآمد شغلیشان داشته اند اما تمام هستی خود را کنار گذاشتند و به سوریه رفتند امنیت ما مدیون خون شهدای قبل از انقلاب،زمان انقلاب،هشت سال دفاع مقدس و شهدای زمان حال است.

 فصیحی با اشاره به جنایات وحشیانه ی داعش در سوریه افزود:با این همه من و دوستان رزمنده ام در جبهه ها جهاد اصغر انجام می دهیم . شما مردم با زنده نگه داشتن یاد شهدا جهاد اکبر  انجام می دهید جنگی که شما انجام می دهید سخت تر از جنگ سوریه است

راوی تیپ فاطمیون با تشکر از کمک های مردمی شهرستان بشرویه به جبهه ی مقاومت گفت:اولین کمک های مردمی را از شهرستان بشرویه دریافت کردیم.رزمندگان ما با خواندن دلنوشته هایی که در بسته بندی های خشکبار بود اشک می ریختند و  افتخار می کردند که در این شهرستان از فاطمیون یاد می شود.

 وی اظهار داشت:تاثیر گذاری جبهه مقاومت فقط از لحاظ نظامی نیست بزرگترین پیروزی که در سرتا سر جهان برای جبهه ی مقاومت به وجود آمد پیروزی فرهنگی ست.

 فصیحی تصریح کرد:فاطمیون امام خامنه ای را به عنوان رهبر و فرمانده ی خود می دانند.

علی فصیحی راوی جبهه های مقاومت سوریه با ذکر مصیبت حضرت فاطمه زهرا (س)به سخنان خود پایان داد.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .