در شامگاه سوم خرداد ماه آسمان شهر بشرویه بیاد حماسه آزادسازی خرمشهر نور افشانی شد

به گزارش النجم بشرویه : در شامگاه شب گذشته و همزمان با شبسوم خرداد ماه سالروز خلق حماسه فتح خرمشهر آسمان شهر بشرویه نور افشانی شد .

 “حجه الاسلام والمسلمین شمس الدین ” امام جمعه بشرویه با اشاره به تقارن ماه مبارک رمضان با حماسه سوم خرداد ماه سالروز فتح خرمشهر گفت :

این اتفاق را باید به فال نیک گرفت چراکه فتح خرمشهر فتح خاک نبود بلکه فتح ارزشهای والای انسانی بود که خداوند به واسطه آن کمک کرد و به سبب غیرتمندی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ازمیهن اسلامی ایران زمینه آزاد سازی خرمشهر را برهم آورد.

امام جمعه بشرویه با اشاره به پیشرفت‌های تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: امروزه اگر ایران اسلامی در دنیا پیشرفت کرده به واسطه همین دلاورمردی ها و پایداری نیروهای ارزشی و مدافع انقلاب اسلامی است، و اگر این امنیت و آرامش که ثمره خون مقدس شهدا و بخصوص شهدای مدافع حرم و حریم امنیت نبود، امروزه ایران هم دچار نابسامانی مانند کشورهای همسایه می‌شد .

حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین با معرفی الگوهای اسلامی گفت : ملت ایران اسلامی ملتی با ایمان،با اخلاص و با غیرت است و الگوی خود را اهل بیت (ع) و آقا اباعبدالله الحسین(ع) قرار داده که در مقابل ظلم و ستم یزیدیان از جان و فرزند و خانواده خود گذشت ولی مکتب سرخ حماسه حسینی امروزه تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داده و رژیم‌های استکباری آمریکایی_ صهیونیستی، ازنشر همین فرهنگ در بین ملت های آزادیخواه جهان واهمه دارند.

وی افزود: آنچه که امروزه در بین مردم علاقه‌مند به انقلاب اسلامی در منطقه خاورمیانه ریشه گرفته و گروه‌های مقاومت را در لبنان عراق سوریه یمن و سایر کشورهای اسلامی تشکیل داده به واسطه همین حرکت ارزشمند رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و نیروهای با اخلاص بسیجی و انقلابی است که حکام مزدور و ستم پیشه آمریکایی- صهیونیستی و سعودی را که برای مقابله با حرکت اصیل اسلام گروه‌های افراطی داعشی را تربیت کردند، به وحشت انداخته است.

امام جمعه بشرویه با تاکید بر الگوگیری از نیروهای رزمنده در ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان بیان کرد: ایستادگی مقاومت و وحدت نیروهای انقلابی زمینه‌ساز نزول برکات و نعمت های خداوند است و اگر این وحدت، تعامل، همگرایی و مقاومت نباشد، و نفوذی ها بخواهند با سران کفر و الحاد سازش کنند این موفقیت‌ها حاصل نمی شود.

اجرای سرود و سخنرانی از برنامه های برگزار شده در این مراسم بود.

دانلود نماهنگ و کلیپ نور افشانی آسمان شهر بشرویه ۹۷٫۰۳۰۲

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .