امام جمعه موقت بشرویه :حضرت مهدی(عج) انچنان حکومتی در جهان برپا میکند که همگان از نعمت ان بهره مند میشوند

به گزارش النجم بشرویه : حجه الاسلام والمسلمین شیخ علی اکبر حدادیان امام جمعه موقت بشرویه در خطبه های نماز جمعه این هفته که با شرکت اقشار مختلف مردم مومن و انقلابی و در محل مصلی نماز مسجد جامع میدان برگزار شد ، با اشاره به فضیلت های ماه مبارک شعبان المعظم و میلاد فرخنده منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله آقا امام زمان (عج) گفت : با بررسی در ادیان مختلف میبینم که وجه اشتراک انان اعتقاد بر ظهور منجی عالم بشریت است که با حضورش عدل و عدالت را در جهان میگستراند.

امام جمعه موقت بشرویه افزود: خاتم انبیا نیز با بشارت به ظهور حضرت مهدی عنوان کرده است فرزندی از فرزندانم در اخر زمان ظهور خواهد کرد و ریشه فساد را خشک کرده و سفره عدالت را در جهان پهن میکند،همچنان که در ایات قران کریم نیز این مژده داده شده است.

وی با اشاره به احادیث و روایات الهی تصریح کرد:حضرت مهدی(عج) انچنان حکومتی در جهان برپا میکند که همگان از نعمت ان بهره مند میشوند و در زمان حکومت حضرت همه عالم جهان هستی زیر پرچم توحید قرار میگیرند .

حدادیان افزود:تامین امنیت در عالم هستی بر تمام موجودات زنده از ابعاد ویژه حکومت حضرت است و در اجرای عدالت الهی،در اوج خود خواهد بود.

امام جمعه موقت بشرویه در ادامه با تاکید بر اینکه زمان دقیق ظهور حضرت مشخص نیست گفت:ما باید تلاش کنیم با رفتار و کردار خود منتظر واقعی حضرت باشیم و بی شک زمان دقیق ظهور ایشان به جز خداوند متعال کسی نمیداند.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت احیا احکام قرانی خاطر نشان کرد: فراگیری احکام قران و عمل به دستورات آن از مهمترین اهداف دین مبین اسلام در جامعه است و امید است بتوانیم حافظان و امران به قران باشیم.

حدادیان افزود:حفظ قران و تلاوت قران بسیار ارزشمند است و باید در کنار آن تدبیر در معانی و مفاهیم آن نیز صورت بگیرد‌.

امام جعمه موقت بشرویه در ادامه با تاکید بر حمایت از کالای ایرانی و دسترنج کارگران بیان کرد:از مهمترین سلاح های دفاع در جنگ اقتصادی حمایت از کالای داخلی که دسترنج کارگران عزیز خودمان است ،می باشد همچنان که تولیدات ایرانی امروز در حوزه های مختلف در صحنه رقابت جهانی میدرخشد که خود باعث افتخار است.

حدادیان افزود:امید است با خرید و فروش کالای ایرانی بازار اقتصاد را رونق دهیم و تولیدکنندگان نیز با حمایت مشتریان خود بر کیفیت کالاها بیفزایند.

وی با اشاره به مناسبت های هفته با گرامیداشت یاد ایت الله شیخ صدوقی بیان کرد:این بزرگمرد دینی همواره در راه اعتلای دین اسلام در جای جای مختلف خدمات زیادی انجام داده و کتاب های زیادی را نوشته است.

حدادیان در پایان خطبه های خود از تمام شهروندان بویژه جوانان و هیت امنایی که در اعیاد شعبانیه و نیمه شعبان زحمت های زیادی برای برپایی جشن های مذهبی کشیده اند تقدیر کرد.

امام جمعه موقت بشرویه همچنین از خیرینی که برای شادی روح درگذشتگان خود در برات به مراکز خیریه برای دستگیری و کمک به نیازمندان مراجعه کرده اند نیز قدردانی کرد.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .