امام جمعه موقت بشرویه : دولت باطل هیچ گاه پایدار نخواهد بود و آنچه بر حق است همواره پابرجا است

به گزارش النجم بشرویه : حجه الاسلام حدادیان امام جمعه موقت بشرویه در خطبه های نماز جمعه این هفته که با حضور اقشار مختلف مردم مون و انقلابی و در محل مصلی نماز مسجد جامع میدان برگزار شد ،ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم های استکباری بویژه آمریکا و اسرائیل در جهان اسلام و طرح انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس گفت : دولت باطل هیچ گاه پایدار نخواهد بود و آنچه بر حق است همواره پابرجا است، ظلم کنندگان و استکبار جهانی چند صباحی به خیال خود میتوانند به ستم خود ادامه دهند ولی هیچ گاه این ظلم پایدار نمی ماند.

حدادیان افزود:در طول تاریخ می بینیم که چه ظلم های فراوانی به ایمه اطهار وارد شد تا صدای حق را از بین ببرند ولی علی رغم تمام ظلم ها همچنان نام پیامبر عظیم شان در مناره های مساجد جهان به گوش می رسد.

امام جمعه موقت بشرویه تصریح کرد:جنایات ها و خباثت های زیادی را دشمنان در حق انقلاب اسلامی روا داشتند ولی نه تنها نتوانستند صدای حق را خاموش کنند بلکه انقلاب  اسلامی جهانی نیز شده است ،همچنان که عاشورای حسینی در جهان و در طول هزاران سال  جاوید و ماندگار است.

وی با تاکید بر اینکه باید از مظلومان جهان به عنوان وظیفه مسلمانانی خود دفاع کنیم گفت:تصمیم باطل ترامپ رئیس جمهور امریکا برای انتقال سفارت امریکا به قدس شریف ،خشم تمام مسلمانان را به صدا در آورده و سراسر جهان به اعتراض پرداخته اند.

حدادیان افزود:  دولتمردان آمریکا اعتراف کرده اند که جنگ های داخل منطقه برای حفاظت از رژیم باطل اسرائیل است و ایران اسلامی یک سد بزرگ برای جلوگیری از  به قدرت رسیدن این رژیم های نامشروع می باشد.

امام جمعه موقت بشرویه با تاکید بر اینکه ایران اسلامی به دنبال ثبات منطقه است  گفت: ایران اسلامی هیچ گاه از درگیری و جنگ استقبال نمی کند و همواره حامی مظلومان جهان است.

وی ضمن محکومیت شدید ادعای باطل  رئیس جمهور امریکا برای پایتخت کردن قدس  گفت: این ادعاهای واهی نشان از عجز و ناتوانی این رژیم غاصب دارد و حرکت نابخردانه ترامپ توسط تمام مسلمانان بزرگ جهان محکوم است.

حجه الاسلام حدادیان به برخی از ویژگی های شخص مومن هم اشاره کرد و گفت :  در مکتب اسلام اگر بنا باشد قیمت هر انسانی مشخص شود با چهره و نمایش ظاهری معیاربندی نمیشود بلکه ارزش انسان به صفات والا و آراسته شدن به اخلاق های اسلامی است.

امام جمعه موقت بشرویه افزود:از نگاه خاتم انبیا ۵گروه دارای بالاترین جایگاه هستند و خداوند به آنان مباهات میکند که از جمله می توان به مجاهدین فی سبیل الله اشاره کرد که با جان و مال و آبروی خود در راه خداوند به جهاد برمیخیزند.

وی تصریح کرد:فقرایی که به جای دست دراز کردن به افراد ،از خداوند متعال درخواست کمک میکند و ثروتمندانی که دارای نعمت زیادی هستند و مال خود را بدون منت  بین فقرا تقسیم میکنند  از آن دسته گروهی هستند که خداوند آنان را مومن واقعی میداند.

حدادیان با اشاره به اینکه باید در هر کاری نیت را برای خداوند خالص گرداند گفت: هر انسانی در مسیری که حرکت میکند اگر اخلاص در عمل داشته باشد،اعمال وی ذی قیمت خواهد بود.

امام جمعه موقت بشرویه افزود:داشتن تواضع و اخلاص از ویژگی های دیگر  مومنان است.

دانلود صوت خطبه های نماز ۹۶٫۰۹٫۱۷

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .