امام جمعه موقت بشرویه :ایران اسلامی امروزه از امنیت بسیار بالایی برخوردار است

به گزارش النجم بشرویه : حجه الاسلام حدادیان امام جمعه موقت بشرویه در خطبه های نماز جمعه این هفته که با حضور مردم مومن و ولایتمدار و در محل مصلی نماز مسجد جامع میدان برگزار شد , با تشکر از نیروهای نظامی و انتظامی گفت : ایران اسلامی به مدد الهی و مجاهدت مردان بزرگ در عرصه های مختلف انتظامی و نظامی از امنیت بالایی برخوردار است.

حدادیان افزود: در دنیایی که نا امنی تا قلب اروپا و امریکا پیش رفته  کشورمان  به همت غیورمردان و رشادت شهدای گرانقدر توانسته امنیت خوبی را برقرار کنند.

امام جمعه موقت بشرویه ، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم تصریح کرد:گروه های تکفیری و تروریستی همچون داعش و حامیانشان از جمله ال سعود و عربستان اگر میتوانستند به جای سوریه و عراق، به ایران تروریست میفرستادند و حال در اینچنین شرایطی شاهد هستم که ایران اسلامی از بالاترین امنیت و ارامش برخوردار است.

وی در ادامه با اشاره به سالروز لغو امتیاز تنباکو در دوره ناصرالدین شاه خاطر نشان کرد:واگذاری امتیاز به دولت انگلستان موجب نارضایتی جامعه روحانیت و مردم شد و از انجایی که روحانیت نقش اثرگذاری در طول تاریخ داشته اند با فتوای تاریخی میرزا رضای شیراری مبنی بر حرام بودن استعمال تنباکو، نهایتا دولت وقت ملزم شد تا این قراداد را لغو کند.

حدادیان به سالروز ” روز نکبت “در تقویم هم اشاره کرد و گفت: روز نکبت از نگاه مردم مظلوم جهان روی است که رژیم فاسد اسرائیل اعلام موجودیت کرد و استکبار جهانی با انتخاب یک روز برای این رژیم در صدد سرپا نگه داشتن آن است.

امام جمعه موقت بشرویه، وحدت بین مسلمانان جهان را رمز نابودی کفار و استکبار دانست و گفت: امروز دنیای اسلامی باید یکپارچه در برابر توطیه های دشمنان بایستد و با برقراری وحدت و بصیرت بیشتر و همچنین پایداری و استقامت، حیات رژیم اسرایل را به نقطه پایان برساند.

وی ، سالروز ولادت حضرت علی اکبر را به جوانان تبریک گفت و با اشاره به  نامگذاری این روز به نام جوان گفت:جوانان کشورمان دارای استعدادهای زیادی هستند و دستگاه های اجرایی کشور باید امور جوانان را در زمره برنامه های خود قرار دهند.

حدادیان افزو: جوانان سرمایه های ارزشمند نظام هستند و باید از توانمندی های نسل جوان حداکثر استفاده را ببریم.

امام جمعه موقت بشرویه در پایان از خدمات قشر عشایر نیز تجلیل کرد و گفت:عشایر کشورمان در سخت ترین شرایط، کم ترین امکانات و کمترین توقع خود الگوی بارز اقتصاد مقاومتی اند که باید قدر این قشر مهم جامعه را بدانیم.

وی با اشاره به احادیث و روایات مختلف،بشارت پیروزی حق بر باطل را وعده محقق شدنی خداوند دانست و گفت:بر حسب اراده پروردگار متعال پیروزی نهایی در جهان از آن حق بوده و روزی سراسر جهان را عدل و عدالت فرا خواهد گرفت.

امام جمعه موقت بشرویه افزود:تاریخ اسلام مملو از نمونه های زیادی است که به مدد الهی پیروزی از آن حق بوده و دوران ظلم و تباهی روزی به پایان می رسد.

وی فراگیر شدن حکومت عدل الهی توسط منجی عالم بشریت را وعده تحقق یافتنی خداوند برشمرد و گفت:انسان های عدالت خواهی که طالب حق بوده و به دنبال صلح ،صفا و صمیمیت هستند هرچند نگرانند  که ابرقدرت ها با زورگویی و ستم های خود مردم مظلوم جهان را به خاک و خون میکشند ولی از سویی امیدوارند که روزی جهان پر از عدل و داد شده و حکومت واحد جهانی برقرار میشود.

حدادیان افزود:بی شک دنیا خود را آماده میکند تا حکومت واحد جهانی که خاتم پیامبران اسلام و کلام الله مجید وعده آن را داده است در جامعه گسترش می یابد که باید زمینه برقراری این حکومت با تلاش منتظران واقعی آقا امام زمان فراهم شود.

امام جمعه بشرویه ،مبارزه با ظلم را از ویژگی های منتظران واقعی حضرت بقیه الله (عج) برشمرد و گفت:کسانی منتظر واقعی هستند که در مسیر انتظار آن امام همام، به وظایف محوله خود عمل کنند و بی شک این افراد دارای اجر عظیمی در پیشگاه خداوند خواهند بود.

 دانلود صوت خطبه های نماز جمعه ۹۵٫۲٫۲۴

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .