امام جمعه موقت بشرویه : آنهایی که ادعای خادم الحرمین را دارند دست در دست رژیم های اشغالگر فلسطین گذاشته و به کشتار مسلمانان کمک می کنند

به گزارش النجم بشرویه : “حجه الاسلام شیخ علی اکبر حدادیان ” امام جمعه موقت بشرویه در خطبه های نماز این هفته که با حضور اقشار مختلف مردم مومن و انقلابی و در محل مصلی نماز مسجد جامع میدان برگزار شد ، با اشاره به فتنه جویی های رژیم های اشغالگر و متجاوزین به حریم امت اسلامی گفت : روز اشغال فلسطین توسط رژیم صهیونیستی به روز نکبت نام گذاری شده است و متاسفانه امسال جمع فراوانی از تظاهرات کنندگان فلسطینی به شهادت رسیدند.

وی با انتقاد از همبستگی رژیم ال سعود با دشمنان اسلام افزود:همبستگی برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی خیانت به اسلام است و آنانی که ادعای خادمی بیت الله الحرام را دارند دست در دست دشمنان اسلام مظلومان جهان را به خاک و خون می کشند.

وی با اشاره به مناسبت های هفته هم گفت : سالروز شهادت شهید آوینی  روز هنر نام گذاری شده است و این شهید عزیز از شهدای بزرگ و شاخص کشور محسوب میشود.

حدادیان با اشاره به فرا رسیدن روز بنیاد مسکن هم گفت:یکی از توصیه های اکید معمار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی بهره مندی همه اقشار مردم بویژه در روستاها از منزل مسکونی بود و تاسیس بنیاد مسکن نیر با همین هدف دنبال شد.

حدادیان فرا رسیدن شهادت امام کاظم را تسلیت گفت و افزود:این امام همام در راه اعتلای دین مبین اسلام تلاش های زیادی کرده و سختی های زیادی را متحمل شدند.

امام جمعه موقت بشرویه با اشاره به جلوه های زیبای دین مبین اسلام بیان کرد:دین اسلام که با هدایت پیامبر اکرم و امامان معصوم تبلیغ و ترویج شده است دارای بهترین دستورات برای زندگی سعادتمند است.

امام جمعه موقت بشرویه افزود:از بعثت پیامبر تا کنون با مطالعه در تاریخ میبینیم که هیچ روزی نرسیده که همه جهان مسلمان باشند ولی این روز بزرگ با ظهور حضرت مهدی فرا خواهد رسید و در دوران حضرت ولیعصر برقراری عدل و عدالت به معنای واقعی محقق میشود.

وی با اشاره به اینکه دوران حکومت حضرت مهدی بهترین دوران ها خواهد بود گفت:در حکومت حضرت مهدی خبری از بی عدالتی و ظلم نخواهد بود.

حدادیان تصریح کرد:تبعیض و فساد در دوران حکومت حضرت مهدی معنایی ندارد و همگان از امکانات به طور مساوی و به عدالت بهره مند خواهند شد و این عدالت نه تنها فقط برای مسلمانان بلکه برای همه جهانیان خواهد بود.

امام جمعه موقت بشرویه در ادامه به مهمترین ویژگی های حکومت حضرت مهدی اشاره کرد و گفت: در دوران حضرت مهدی آنچنان نعمت های الهی فراوان است که دیگر هیچ کسی گرسنه سر بر بالین نمینهد،دزدی و فساد وجود ندارد،زکات دهندگان به دنبال گیرندگان زکات هستند و به دلیل برخورداری همگان از امکانات خوب ،نیازمندی یافت نمیشود.

وی افزود: همه ما مسلمانان امید داریم که این حکومت با عدل و داد به دست حضرت مهدی در جهان ایجاد خواهد شد و مظلومان جهان مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

حدادیان با اشاره به اینکه در زمان حضرت علی نیز عدالت بسیار مورد توجه بوده است گفت:در دوران حضرت علی نیز این امام همام اهتمام ویژه ای برای رعایت عدالت بین مردم داشته و حتی در خرج کرد بیت المال حساسیت ویژه ای داشتند.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .