امام جمعه بشرویه :پیروز انتخابات ملت شریف ایران است و بازنده آن رِژیم های آمریکایی و صهیونیستی هستند

به گزارش النجم بشرویه : حجه الاسلام والمسلمین شمس الدین امام جمعه بشرویه در خطبه های نماز جمعه این هفته که با حضور مردم مومن و انقلابی بشرویه و در محل مصلی نماز مسجد جامع میدان برگزار شد ، از انتخابات ۲۹ اردیبهشت به عنوان یک حماسه بی نظیر لبیک به ندای رهبری انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت : رقابت های انتخاباتی نباید زمینه ای شود برای غیبت و دروغ گویی،بلکه رقابت ها باید به رفاقت تبدیل شود و اکنون دوران همکاری باید فرا رسد.

وی افزود: دولت از مخالفان خود هم کمک خواسته است و مطالبه گری کرده و فضای خوبی است که شعارهای مقام معظم رهبری را دنبال کنیم و وعده های زیادی که رئیس جمهور داده همه باید در کنار یکدیگر باشند و کمک کنند.

شمس الدین پیروز انتخابات را ملت شریف ایران دانست و گفت: انتخابات یک پیروز دارد و پیروز ان ملت ایران است و بازنده ان استکبار جهانی و مثلت شوم ا”ستکباری صهیونسیتی و سعودی” است.

امام جمعه بشرویه خاطر نشان کرد: مبلغ ۱۱۰میلیارد دلار قرارداد با عربستان و امریکابسته شده جهت خرید تحهیزات نظامی و در تیتر روزنامه ها نوشته اند مبارزه با افراطی گری ایران ،لذا امروز باید منسجم تر باشیم چه بساحضور بیش از ۴۰میلیون نفر پای صندوق های رای پشتوانه عظیم کشور است.

وی افزود: ۷۳ درصد حضور مردم پای صندوق های رای تیری به دشمن بود و ایران تا کنون نشان داده زیر چتر ولایت از اول انقلاب تا دوران دفاع مقدس ، فتح خرمشهر ها تا هم اکنون مقتدرانه در صحنه است.

شمس الدین با گرامیداشت حماسه عظیم خرمشهر گفت: فتحخرمشهر علمیات عظیمی بود که بی شک امدادهای غیبی به کمک رزمندگان امدند و به فرموده امام راحل خرمشهر را خدا ازاد کرد و اکنون یاد تمام شهدای فتح خرمشهر گرامی است.

امام جمعه بشرویه افزود: ملت ایران باید منسجم بوده و در مسیر ولایت حرکت کنیم و غیر این مسیر بی شک باخته ایم ‌.

وی در ادامه با تحلیل فرایند امضا و اجرای سند ۲۰۳۰ ،مفاد ان و نظر رهبری گفت: در بحث نفوذی که در حال انجام است باید هوشیار باشیم در سند ۲۰۳۰ امده که در۱۵سال اینده اایران اسلامی باید کامل به تعهدات عمل کرده باشد و توافق این سند در حالی انجام شده که نهادهایی مانند مجلس بی اطلاع بوده در صورتی که هر تعهد و قراردادی باید ابتدا از مجلس بگذرد.

شمس الدین افزود: قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس، برخی میگویند از ۲۰۳۰ نخواهیم گذشت در صورتی که این عین مخالفت با فرمایش رهبری است و این مخالف ها خطر دارد .

امام جمعه بشرویه با اشاره به اصل بیانات رهبری مبنی بر بی سر و صدا اجرایی کردن بیان کرد:رهبر انقلاب اسلامی همچنین به موضوع پذیرش سند ۲۰۳۰ سازمان ملل و یونسکو از جانب دولت اشاره کردند و با انتقاد شدید از این موضوع گفتند: این سند و امثال آن، مواردی نیستند که جمهوری اسلامی ایران تسلیم آنها شود، و امضای این سند و اجرای بی سر و صدای آن قطعاً مجاز نیست و به دستگاههای مسئول نیز اعلام شده است.

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: به چه مناسبت یک مجموعه به اصطلاح بین المللی که تحت نفوذ قدرتهای بزرگ نیز قرار دارد، به خود حق می دهد که برای ملتهایی با تاریخ و فرهنگ و تمدن گوناگون، تکلیف معین کند.

ایشان با تأکید بر اینکه اصل این کار غلط است، خاطرنشان کردند: اگر چنانچه با اصل کار نمی‌توانید مخالفت کنید، صراحتاً اعلام کنید که جمهوری اسلامی ایران در زمینه آموزش و پرورش، دارای اسناد بالادستی است و احتیاجی به این سند ندارد.

رهبر انقلاب اسلامی با گلایه از شواریعالی انقلاب فرهنگی گفتند: این شورا باید مراقبت می کرد و نباید اجازه می داد که کار تا جایی پیش برود که اکنون ما مجبور به جلوگیری از آن شویم.

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: اینجا جمهوری اسلامی ایران است و در این کشور مبنا اسلام و قرآن است. اینجا جایی نیست که سبک زندگی معیوب و ویرانگر و فاسد غربی بتواند اعمال نفوذ کند. در نظام جمهوری اسلامی پذیرش چنین سندی، معنا ندارد.

وی با انتقاد از اجرایی شدن بی سر و صدای بخشی از این سند در مهد کودک بشرویه گفت: در همین بشرویه در کلاسی از مهدکودک مطالبی مطرح کردند که به نونهال نقاط حساس بدنشان را بیاموزند مگر بچه در این سن نیاز به اینگونه اموزش دارد ؟درمیدان عملیاتی ارام و خزنده دارند انجام میشود بعد برخی موضع گیری میکنند !

شمس الدین تذکر داد: مخالفان رهبری حواسشان باشد منتظر سیلی مردم حزب الله باید باشند.

خطیب جمعه بشرویه با تاکید بر حفظ وحدت گفت: دشمنان اسلام در صدد ایجاد تفرقه بین امت حزب الله است و حتی از بدنه نظام نفوذ میکنند.

وی افزود: امنیت کشور به یمن حضور نیروهای مومن ارتش سپاه و نیروهای مسلح و امت حزب الله است و می بینیم کع در انگلستان همان داعشی ها در خانه انها هستند ، همین داعشی های متواری از عراق که توسط مدافعان حرم بیرون رانده شده اند به کشورهای غربی روانه شده اند.

شمس الدین تصریح کرد: باید قدردان این امنیتی باشیم که با رشادت های مدافع حرم و شهدا و مرزبانان عزیز بوجود امده است.
وی در ادامه فرمایش رهبری برای ولایت مداران واقعی را حجت تمام دانست و گفت: ولایت مداران واقعی و کسانی که احکام اسلام و شرع را قبول دارند در فرمایش رهبری به یقین می رسند حال برخی میگویند باید خودمان تحقیق کنیم و این موضوع یعنی دور شدن از فرامین رهبری .

امام جمعه بشرویه در پایان با تقدیر از تمام کسانی که در انتخابات مشارکت داشتند ضمن تبریک به منتخبین شوراهای اسلامی بشرویه گفت:از مجوعه کسانی که در انتخابات حضور داشتند تقدیر میکنیم و امید است شوراها هم همراه باشند و با حفظ ارامش همانطور که در شورای سابق ارامش خوبی حفظ شد ،این ارامش ادامه داشته باشد.

حجه الاسلام شمس الدین در ادامه مباحث عقیدتی و اخلاقی خود از ماه مبارک رمضان به عنوان ارزشمند ترین فرصت جهاد با نفس یاد کرد و گفت : ماه رمضان سرور دیگر ماه های سال است و یک شب ماه رمضان بهتر از هزار شب می باشد.

امام جمعه بشرویه افزود: ماه رمضان از درجه بالایی برخوردار است ،ابتدای ماه رمضان رحمت است ،دعاها مستجاب میشود ،خلاصی از اتش جهنم را مژده میدهد و همه روزه داران مهمان خدا هستند.

وی با توصیه به بهره براری از ماه رمضان گفت: بهترین شب ها و بهترین ساعات از ان ماه مبارک رمضان است و خداوند متعال توصیه کرده تا مردم در این ماه روزه دار باشند و از برکت الهی استفاده کنند.

شمس الدین افزود: در این ایام با برکت از خداوند متعال باید بخواهیم دل ها پاک باشد و توفیق روزه داری و قرائت قران را طلب کنیم.

امام جمعه بشرویه ،یاداوری روز قیامت را یکی از درس های ماه رمضان دانست و گفت:گرسنگی و تشنگی در این ماه مومنان را به یاد روز حساب می اورد و کمک به نیازمندان،احترام به سالمندان، صله رحم ،برگزاری افطاری از درس های ماه رمضان است.

وی افزود: در تمام طول سال و بویژه ماه رمضان مراقب گوش ها،زبان ها باشید که از تهمت زدن و غیبت شنیدن دور باشد.

شمس الدین در ادامه خطبه های نماز جمعه با تاکید بر قرائت قران بیان کرد: قرائت یک ایه قران در ماه رمضان برابر با ختم قران است و مومنان از این ماه عزیز بیشترین بهره را ببرند.

دانلود صوت خطبه های نماز ۹۶٫۰۳٫۰۵

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .