امام جمعه بشرویه : نهضت انقلاب اسلامی به رهبری مرجعیت عالیقدر شیعه حضرت امام خمینی حکومتی را پایه گذاری کرد که زمینه‌ساز حکومت جهانی حضرت مهدی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بشرویه،حجت  الاسلام و المسلمین  محمد شمس الدین امام جمعه شهرستان بشرویه در نشست اعضای ستاد برگزاری نماز جمعه با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: نهضت انقلاب اسلامی به رهبری مرجعیت عالیقدر شیعه حضرت امام خمینی حکومتی را پایه گذاری کرد که زمینه‌ساز حکومت جهانی حضرت مهدی خواهد شد.

وی گفت: رژیم‌های استکباری از آغاز این نهضت سعی کرده اند در مسیر این انقلاب سنگ اندازی کنند و جلوی پیشرفت انقلاب اسلامی را بگیرند ولی رهبری مدبرانه و حکیمانه حضرت امام و در ادامه درایت اندیشمندانه حضرت امام خامنه ای و به ویژه حضور ملت وفادار به انقلاب اسلامی فتنه جویی های دشمنان را خنثی کرده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان زده است

حجت الاسلام شمس الدین وحدت همدلی و همگرایی همه جناح‌های سیاسی را زمینه‌ساز پیشرفت و تعالی انقلاب اسلامی دانست و گفت: حضور مقتدرانه و منسجم تمام مردم  از هرگونه علایق سیاسی و اجتماعی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حرکت توفنده انقلاب اسلامی در دنیا را با شتاب بیشتری سرعت خواهد بخشید بنابراین از تمام مردم مومن و ولایتمدار و انقلابی دعوت می شود در این راهپیمایی باشکوه شرکت کرده و بار دیگر مشت محکمی بر دهان بدخواهان و معاندین نظام انقلاب اسلامی به زنند.

امام جمعه بشرویه تریبون نماز جمعه را از تاثیر گذار ترین فضاهای تبلیغ و ترویج فرهنگ اعتقادی و باور های دینی برشمرد که زیر نظر مرجع عالیقدر شیعه و رهبری معظم انقلاب اسلامی به هدایت جامعه مشغول است.

وی از علاقه‌مندان به فرهنگ عبادی سیاسی نماز جمعه هم خواست تا نسبت به همکاری فکری و تامین امکانات مالی ستاد همکاری کنند.

حجت الاسلام نیساری مسئول حوزه علمیه شهرستان بشرویه با اشاره به فرازی از حکمت های نهج البلاغه خاطرنشان کرد: یکی از ارکان تبلیغی و عملی مکتب شیعه الگو قراردادن پیامهای حکیمانه آقا امیرالمومنین است و لازم است تا کتاب نهج البلاغه به عنوان یکی از منابع اصلی مکتب فقه جعفری مورد استفاده بیشتر محافل و مجالس مذهبی قرار گیرد.

وی بخشش و انفاق در راه خدا را تنها راه درست استفاده از اموال و دارایی‌های شخصی برشمرد و گفت: خداوند گذشتگان را از رحمت خود برخوردار می‌سازد و روزی و نعمت صالحین آینده را تضمین کرده بنابراین انسان باید برای رضای خداوند از اموال و دارایی‌های خود در مسیری هزینه کنند که رضای الهی را به دنبال داشته باشد.

 محمد دنیایی مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه با ارائه گزارشی از چگونگی برگزاری نماز هفته گذشته از حضور طلاب مدرسه علمیه ملاعبدالله بشروی در قبل از ایراد خطبه ها و اجرای برنامه‌های فرهنگی و به خصوص بیان احکام و سبک زندگی اسلامی قدردانی کرد و گفت: برگزاری این برنامه زمینه سازی جذب نمازگزاران و به خصوص قشر جوانان برای نماز جمعه شده است .

وی از حضور به موقع اعضای ستاد در نماز جمعه هم قدردانی کرد و گفت: همکاری و همدلی اعضای ستاد زمینه‌ساز جذب بیشتر قشر جوان به برنامه‌های ستاد نماز جمعه است.

دنیایی با اشاره به جایگاه نماز جمعه در تبلیغ فرهنگ دینی هم بیان کرد: باید سعی کنیم مردم را نسبت به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی آگاه کنیم و نگذاریم عده ای به بهانه های مختلف و فشارهای مضاعفی که به قشر محروم وارد می شود  بین مردم و نظام و رهبری تفرقه ایجاد کنند.

در ادامه این جلسه بر اجرای مسابقات فرهنگی تامین امنیت و نصب دوربین مداربسته در محل برگزاری نماز جمعه تأکید شد

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .