امام جمعه بشرویه : ملت وفادار به امام و رهبری و نضت انقلاب اسلامی در یوم الله ۲۲ بهمن حماسه ای بی نظیر خواهند آفرید

به گزارش النجم بشرویه : حجه الاسلام والمسلمین شمس الدین امام جمعه بشرویه با اشاره به عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی در صحنه های جهانی نهضت انقلاب اسلامی را زمینه ساز حکومت جهانی آقا ولی عصر امام زمان (عج) خواند و از مردم مومن و ولایت مدار و انقلابی شهرستان بشرویه دعوت کرد با خلق حماسه ای بی نظیر در یوم الله ۲۲ بهمن بار دیگر با تجدید بیعت با ولایت و رهبری مشت محکمی بر دهان معاندین اسلام ناب محمدی (س) بزنند .

 وی گفت : نهضت انقلاب اسلامی به رهبری مرجعیت عالیقدر شیعه حضرت امام خمینی حکومتی را پایه گذاری کرد که زمینه‌ساز حکومت جهانی حضرت مهدی خواهد شد.

 امام جمعه بشرویه افزود: رژیم‌های استکباری از آغاز این نهضت سعی کرده اند در مسیر این انقلاب سنگ اندازی کنند و جلوی پیشرفت انقلاب اسلامی را بگیرند ولی رهبری مدبرانه و حکیمانه حضرت امام و در ادامه درایت اندیشمندانه حضرت امام خامنه ای و به ویژه حضور ملت وفادار به انقلاب اسلامی فتنه جویی های دشمنان را خنثی کرده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان زده است.

 وی وحدت همدلی و همگرایی همه جناح‌های سیاسی را زمینه‌ساز پیشرفت و تعالی انقلاب اسلامی دانست و گفت: حضور مقتدرانه و منسجم تمام مردم  از هرگونه علایق سیاسی و اجتماعی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حرکت توفنده انقلاب اسلامی در دنیا را با شتاب بیشتری سرعت خواهد بخشید بنابراین از تمام مردم مومن و ولایتمدار و انقلابی دعوت می شود در این راهپیمایی باشکوه شرکت کرده و بار دیگر مشت محکمی بر دهان بدخواهان و معاندین نظام انقلاب اسلامی به زنند.

شمس الدین  افزود:مسیر استمرار انقلاب اسلامی وابسته به بصیرت ،وحدت و حضور مردم در میدان وصحنه های انقلابی و مذهبی است.

 وی با تاکید بر همبستگی و انسجام مردم در بین مسلمانان و کشور گفت:فتنه های دشمنان برخواسته از ایجاد شبهه دربین آحاد ملت است و با بهره گیری از اختلافات احزاب و گروه های سیاسی با افکار مردم بازی کرده و از هر روزنه ای برای ضربه زدن استفاده میکند.

 امام حمعه بشرویه در ادامه با تاکید بر حضور پر شور در میدان های انقلابی و تو دهنی به فتنه دشمنان گفت: فتنه هایی که دشمن در فضای مجازی ایجاد کردند با هدف جدا کردن مردم از ولایت است ولی کور خوانده اند

 شمس الدین افزود: راهپیمایی ۲۲بهمن ماه تجدید بیعت با آرمان های انقلاب و امام خواهد بود و با وضو شرکت خواهیم کرد تا بار دیگر باعث نا امیدی دشمنان شویم و صحنه قدرت مردم در برابر دشمن را به نمایش بگذرانیم.

 وی تصریح کرد: بی شک مردم مومن و ولایتمدار شهرستان بشرویه ، ۲۲ بهمن امسال را با حضور بی مثال خود ، تاریخ ساز خواهند کرد

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .