امام جمعه بشرویه : مردم هیچ گاه مقابل نظام شان نمی ایستند و آشوبگران را محکوم کردند/باز کردن پای فتنه انگیزان ۸۸ به بشرویه اشتباه بود

به گزارش النجم بشرویه :  حجه الاسلام والمسلمین شمس الدین امام جمعه بشرویه در خطبه های نماز این هفته که با حضور مردم مومن و ولایتمدار و در محل مصلی نماز مسجد جامع میدان برگزار شد با اشاره به حوادث اخیر در کشور گفت : حرف حساب به گوش بعضی ها نمیرود و میخواهند با لجبازی بین حاکمیت و مردم فاصله بیندازند .

شمس الدین افزود:دشمن شناسی در دین مبین اسلام بسیار حائز اهمیت است ، دشمن بیشتر به دنبال غفلت ها است و منتظر روزنه ای هستند تا نفوذ کنند و متاسفانه دیدیم در تیم مذاکره کننده که بسیار حساس هستند نفوذ کردند.

امام جمعه بشرویه با اشاره به اینکه دشمنان برای براندازی حکومت اسلامی آخوند انگلیسی می سازد گفت: نفوذ دشمن را نباید دست کم گرفت و برخی ها بخاطر حزب گروه زمینه این نفوذ را فراهم می آورند.

وی با گرامی داشت یاد شهدای دانشجو بیان کرد:اگر شهدای کمیته شهید شدند بخاطر نفوذ دشمن بود و توطئه های زمان بنی صدر باعث خسارت زیادی گردید.

شمس الدین افزود:نفوذ دشمن ممکن است در هر لباسی وارد شود همچنان که مردم به بنی صدر هم رای دادند ولی نفوذی دشمن شد و باید بسیار مراقب افرادی باشیم که به ما ضربه اقتصادی زدند و کم افرادی نبودند که بخاطر مسائل حزبی خود گرا های اقتصادی کشور را تقدیم دشمن کردند.

امام جمعه بشرویه با اشاره به فتنه انگیزی اخیر که با بصیرت بالای مردم خیلی سریع خنثی شد گفت:طراحی این آشوب ها در دستان منافقین و اسرائیل و آمریکا بود و حمایت های مکرر آنان از آشوب گران مشخص شد.

وی افزود:مردم ما دچار مشکلات بسیاری هستند ولی هیچ گاه در برابر نظام شان نمی ایستند و امنیت کشور را به هم نمیریزند.

شمس الدین با تاکید بر افزایش بصیرت فضای مجازی گفت:دشمن از بستر گسترده فضای مجازی و تلگرام که قریب به بیش از ۴۰ میلیون بازدید پست ها است استفاده میکند و جلوه دادن اعتراضات به ضرر نظام را در دستور کار قرار دادند.

امام جمعه بشرویه افزود:تمام کسانی که در این آشوب ها بودند شاید بیشتر از ده هزار هم نبودند ولی دشمن تلاش کرد با دروغ نمایی و بزرگ نمایی آن را گسترده نشان دهد در حالیکه جمعیت میلیونی مردم که به پا خواستند و از نظام دفاع کردند را سانسور کرد.

وی با تاکید بر اینکه نمایندگان مردم در مجلس باید بیشتر به فکر مردم باشند گفت:بیکاری،گرانی،تورم، رکود اقتصادی باعث رنجش مردم بویژه قشر ضعیف شده است.

شمس الدین افزود:ما جوانان زیادی را داده ایم تا پرچم ایران اسلامی بر فراز قله پیشرفت باشد و این پرچم را به دست صاحب اصلی آن امام زمان برسانیم.

امام جمعه بشرویه با تاکید بر هوشیاری مردم گفت:دشمن از درگاه فرهنگی و مجازی وارد شده است و در زمان رضا خان به زور حجاب را از سر زنان ما گرفتند امروز با زور نمی توانند و از درگاه فرهنگی وارد می شوند.

وی در ادامه با اشاره به سالگردقیام خونین مردم قم در سال ۵۶ گفت: مردم انقلابی قم در آن سال در راستای مبارزه با بدحجابی و رفتار ساواک قیام به پا کردند و شهدایی نیز تقدیم گردید که جرقه های انقلاب زده شد.

شمس الدین گفت: اگر در برابر فتنه سال ۸۸، تعداد ۲۳ شهید را تقدیم کردیم ولی اجازه ندادیم دشمنان امنیت کشور را بهم بریزد و این بار نیز نیروی جان برکف انتظامی با اقتدار و در کمال هوشیاری اجازه ندادند تا اشوب گران بیش از این به مردم و اموال بیت المال اسیب بزنند و در مرزهای کشور جلوی تروریست ها را گرفتند.

امام جمعه بشرویه با اشاره به اینکه باید در حوزه اقتصادی نقش افرینی کرد گفت: کشوری که در حوزه دفاع در جهان سرامد است باید در حوزه اقتصادی هم تلاش کند که این مهم به همت دولت برمیگردد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در هیچ کجا مردم انقلابی اجاره نفوذ فتنه گران را نمی دهند افزود:باید مراقب باشیم زمینه سازی در ایجاد فتنه نشود اینکه افرادی به رهبری و نظام توهین کرده اند و زندان بوده و ۸ماه کشور را به آشوب کشیده اند حال به بشرویه دعوت شوند عمل خطایی است که هیچ گروه و حزبی وجود این افراد را در بشرویه نمی پذیرد مگر نفوذ چیزی غیر از این است؟ مردم ما به هیچ وجه اینگونه افراد را نمی پذیرند و جلوی نفوذ را میگیرند.

شمس الدین تذکر داد: توصیه میکنم به افرادی که اینطور کسانی را دعوت کرده و ناخواسته مسیر اشتباه را رفته اند اشتباه خود را بپذیرند و زمینه ساز افرادی که سردسته فتنه ۸۸ بوده اند در بشرویه فراهم نکنند.

امام جمعه بشرویه با تاکید بر تقویت شبکه های پیام رسان داخلی گفت:چرا ما باید از فضای مجازی مثل تلگرام حمایت و استفاده کنیم که در اشوب کشور نقش افرین بود و بهترین فرصت است تا پیام رسان های داخلی خودمان را از جمله سروش تقویت کنیم.

وی با تاکید بر افزایش دعا و تضرع به درگاه الهی بیان کرد: دعا و راز و نیاز با خداوند متعال باعث بخشودگی گناهان و نزول برکت الهی میشود.
امام جمعه بشرویه افزود:انسان باید در برابر پیشگاه خداوند از تمایلات نفسانی خود بگذرد و از گناهان خود با خشوع و خضوع توبه کند .

وی با اشاره به برگزاری نماز باران در شهرستان بشرویه گفت: یکی از شرایط استجابت دعا،دعا کردن کودکان است که در اعمال مستحبی برگزاری نماز باران نیز ذکر شده که به همراه اطفال برای برگزاری نماز حضور یابند.

شمس الدین افزود:برگزاری نماز باران یک سنت پیغمبر است و خود موجب ترویج و یاداوری بندگی در پیشگاه خداوند میشود.

امام جمعه بشرویه در ادامه با اشاره به افزایش اخلاص و بندگی الهی گفت: به فرموده نبی مکرم اسلام اگر بخواهیم دعا مستجاب شود، توجه بیشتری به پاکیزگی غذا و کسب درآمد شود.

دانلود صوت خطبه های نماز ۹۶٫۱۰٫۱۵

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .