امام جمعه بشرویه :مدافعان حرم سپرهای مقاومت در برابر داعش هستند

به گزارش النجم بشرویه :حجه السلام والمشلمین شمس الدین امام جمعه بشرویه در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن قدر دانی از رزمندگان جبه اسلام از مدافعان حرم به عنوان سپرهای مقاومت در برابر داعش یاد کرد و گفت : حرکت مزدوران صهیونیست و استکباری و گروه های داعشی به سمت جمهوری اسلامی  است و شهدایی که در حوزه مقاومت اسلامی به شهادت میرسند نمونه منتظران واقعی هستند.

 

وی مدافعان حرم را  سپرهای مقاومت معرفی و با تاکید بر حمایت از رزمندگان اسلام تصریح کرد:تربیت  رزمندگان جبهه مقاومت و مدافعین حرم برای نابودی داعش بسیار حیاتی است و همه باید به رزمندگان اسلام  کمک کرده و آنان را حمایت کنیم.

 

شمس الدین ساماندهی و آمادگی کامل نظامی برای مبارزه با ظلم و کفر را ضروری برشمرد و گفت: در هشت سال دفاع مقدس مردم متدین و مقاوم جمهوری اسلامی ایران با توکل بر خداوند در مسیر مبارزه با کفر جهانی به میدان نبرد رفته و ۲۲۰ هزار شهید را تقدیم اسلام کردیم.

 

امام جمعه بشرویه  با تاکید بر هوشیاری توطیه های دشمن اظهار کرد:آمادگی نیروی رزمی از نیازهای اصلی امروز کشور ما است و دشمن مجبور به عقب نشینی می شود چون با یک نیرو اماده روبرو است.

 

وی در ادامه با تقدیر از سربازان گمنام امام زمان افزود: شهدای انقلاب اسلامی سربازان  امام زمان هستند  و نیروی وزارت اطلاعات نیز با هوشیاری بالای خود در این راستا مجاهدانه امنیت را برقرار کرده اند.

 

شمس الدین توجه بیشتر در بستر اقتصاد را از وزارت اطلاعات خواستار شد و گفت:اختلاس های میلیاردی در برخی ادارات، بانک ها و موسسه ها در کشور قابل قبول نیست و نیاز است تا حراست ادارات و نیروی وزارت اطلاعات بیشتر از گذشته توجه و حساس به این موضوع مهم کشور باشند.

 

امام جمعه بشرویه افزود: چشم های تیز نظارت  نیروی های اطلاعات بر روی برخی سودجویان که به بهانه راه اندازی کارخانه و یا با رابطه ها وام های میلیاردی میگیرند و از کشور مگریزند بیشتر شود.

 

وی در ادامه با اشاره با سالروز  سیاست های جمعیت کشور هم گفت:آنهایی که تبلیغ یک فرزند می کنند ایا تصور نمی کنند که بسیاری از مشکلات کشور بویژه نبود نیروی جوان و اماده از مصیبت هایی خواهد بود که دامنگیر کشور میشود.

 

شمس الدین در پایان یاد و خاطره تمام شهدای گرانقددر انقلای اسلامی بویژه شهدای دزفول که  مجاهدانه مقاومت کردند را هم گرامی داشت.

امام جمعه بشرویه با تبریک اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن نیمه شعبان اظهار کرد:نیمه شعبان یکی از شب های بسیار مهمی است که شب زنده داری و احیا گرفتن از اعمال مستحب این شب محسوب میشود.

امام جمعه بشرویه افزود:در شهرستان بشرویه دو مسجد حجت و مسجد الرسول برنامه احیا و شب قدر را برنامه ریزی کرده و برگزار خواهد شد.

وی  دعا کردن را از ویژگی های منتظران منجی عالم بشریت برشمرد و گفت: آرزو کردن و  دعا برای تعجیل در فرج حضرت بقیه الله(عج)  از شاخصه های اولیه منتظران واقعی حضرت مهدی  است.

شمس الدین افزود:دیدگاه ها و اختلاف نظرها در مساله ظهور بیشتر جنبه حاشیه دارد و اصل مساله  ظهور را تمام ادیان پذیرفته و قبول دارند همچنیندر فرهنگ شیعه هر مومنی ارزو دارد که چشمش به یوسف زهرا روشن شود.

امام جمعه بشرویه با اشاره به اینکه وعده خداوند همواره محقق میشود گفت:روزی مستضعفان  حاکمیت را در جهان بدست خواهند گرفت و با حضور حضرت بقیه الله جهان پر از عدل و داد خواهد شد.

وی ایمان و تقوا را از ویژگی های منتظران دانست و گفت: ایمان و تقوای الهی واقعی در زندگی فردی و اجتماعی علاوه بر اینکه از شاخصه های منتظران است موجب نزول برکات الهی و وحدت دل ها میشود.

شمس الدین انقلاب اسلامی را بستر ساز ظهور بقیه الله عنوان کرد و گفت:خط اصلی مقاومت، جمهوری اسلامی است و اگر این انقلاب شکسته شود جهان اسلام فرو می شکند و در همین راستا نگاه اصلی دشمنان به سمت کشور ما است.

دانلود صوت خطبه های نماز ۹۵٫۲٫۳۱

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .