امام جمعه بشرویه :رزمایش های مقتدرانه سپاه پاسخ کوبنده به تهدیدهای نظامی دشمن

به گزارش خبرنگار النجم بشرویه :

حجت الاسلام والمسلمین محمد شمس الدین در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان بشرویه ، کمک به فقراو  نیازمندان را توشعه آخرت دانست و گفت: بذل و بخشش در راه خداوند و کمک به نیازمندان یکی از سفارشات اکید دین مبین اسلام و توشعه ذخیره و آخرت است.

 

امام جمعه بشرویه، با اشاره به هفته نیکوکاری به ثمره انفاق اشاره کرده و گفت: اگر به دنبال جلب رضایت الهی در زندگی ورسیدن به سعادت و خوشبختی هستیم باید در راه خداوند انفاق کرده و همواره دست نیازمندان و تهی دستان را گرفت چرا که رحمت خداوند بر کسانی نازل می گردد که در راه نیکوکاری قدم بر می دارند.

 

حجت الاسلام شمس الدین افزود: جمعیتی بالغ بر  ۱۰۹ خانوار ، ۲۵۰ دانش آموز و ۵۰ دانشجو تحت پوشش  نهاد حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند و باید با کمک به این نهاد از این خانواده های عزیز حمایت شود.

 

وی در ادامه ضمن توصیه به حرمت گذاری ایام فاطمیه در نوروز افزود: آغاز سال جدید با ایام فاطمیه متقارن شده که نیاز است تا ۳ روز قبل و بعد از روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) حرمت گذاری شده و در ایام نورزو با انجام صله رحم و دور کردن کینه ها و کدورت های قدیمی به آموزه های الهی عمل کرد.

 

امام جمعه بشرویه همچنین در خصوص زیبا سازی فضای شهری هم گفت: در روزهای پایان سال تردد و ترافیک جاده ای برای مسافرت های نوروزی آغاز می شود و چشم اندازهای خوب در داخل شهرستان نشان از مبلمان شهری بشرویه است که نیاز است تا کسبه و بازاریان همکاری بالایی با شهرداری داشته باشند  و همه مردم با پرداخت عوارض خود در راه توسعه شهرستان کمک کنند.

 

حجت الاسلام شمس الدین با اشاره به فرا رسیدن هفته منابع طبیعی هم گفت: کشت نهال و درخت کاری در راستای بیابان زدایی از مهمترین عوامل موثر در جهت جلوگیری از پیش روی کانون فرشایس بادی است و نیاز است تا طرح ترسیب کربن هر چه سریع تر در کویر بشرویه اجرایی گردد.

 

وی در ادامه ضمن تقدیر از نیروهای بسیجی و گردان های بیت المقدس بشرویه در اجرای رزمایش بزرگ مدافعات ولایت افزود:حضور باشکوه و باشکوه بسیجیان شهرستان بشرویه با توجه به هوای سرد و بارندگی ها در رزمایش مدافعان ولایت قابل تقدیر و بی نظیر است و این رزمایش ها پیام های بزرگ بصیرت، ایستادگی ومقاومت را به دشمنان اسلام می دهد.

 

امام جمعه بشرویه متذکر شد: در رزمایش های اخیر که توسط نیروهای بسیجی، سپاهیان و غیورمردان عرصه دریایی انجام شد تجهیزات جدید موشکی ، دریایی و زیر دریایی به رزمایش در آمد که ایادی مستکبر غرب را مات و مبهوت قدرت  تجهیزات نظامی ایران اسلامی کرد.

 

حجت الاسلام شمس الدین افزود: پیام رزمایش های بزرگ ایران اسلامی برای کسانی است که جریان مذاکرات هسته ای را تضعیف می کند  وقصد دارند امتیازی را به نفع خود مصادر کنند این است که بدانند تمام نیروها و مردم بصیر ایران اسلامی با اقتدار همراه تیم مذاکره کننده هستند و اجازه سوء استفاده را نخواهند داد.

 

وی در ادامه با تاکید بر عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی در عرصه های مختلف هم گفت: انقلاب اسلامی از همان ابتدا تا کنون موردهجمه های مختلف دشمن بوده و همواره با استقامت ، هوشیاری مردم و ولایت و رهبری سربلند بوده است و امروز نیز دشمنان اسلام در دو عرصه جنگ نرم و اقتصادی بر علیه ایران اسلامی می تازند

امام جمعه بشرویه متذکر شد: امروز در جنگ اقتصادی دشمن ایستاده ایم باید با سبقت دورن زا بخش تولید،تقویت کار خانه داران، سرمایه گذاران و معادن کاران، اقتصاد مقاومتی که تنها راه برون رفت از تحریم ها است در کشور و شهرستان بشرویه عملیاتی شود.

 

حجت الاسلام شمس الدین با تاکید جدی بر احیاء معادن غنی در بشرویه افزود: این شهرستان دارای معادن ارزشمندی است ولیکن متاسفانه کار زیادی در بخش صنعت و معادن انجام نشده که  نیاز است بیش از گذشته در راه اندازی صنایع تبدیلی و معادن تلاش گردد.

 

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .