امام جمعه بشرویه در مراسم نواختن زنگ انقلاب : شکوفایی استقلال و عدم وابستگی به غرب و شرق از دستاوردهای بزرگ انقلاب است

به گزارش النجم بشرویه : حجه الاسلام شمس الدین امام جمعه بشرویه در مراسم نواختن زنگ انقلاب که با حضور جمعی از مسئولین استانی و محلی و در محل دبستان دخترانه شاهد برگزار شد ،با تاکید بر شناخت درست دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل امروز گفت: انقلاب اسلامی با تمام سختی های خود به پیروزی رسید و امروز همه از نعمت های آن   بهره مند شده ایم.

 امام جمعه بشرویه افزود: شکوفایی استقلال و عدم وابستگی به غرب  و شرق از دستاوردهای  بزرگ انقلاب است

 وی با اشاره به بخشی از مصیبت هایی که استکبار بر مردم ایران تحمیل کرد گفت: استکبار مصیبت های زیادی برای ما ایجاد کرد از جنگ متفقین و جنگ دوران دفاع مقدس تا توطئه ها و فتنه ها ولی مردم ایران اسلامی مقاوم  و ثایت قدم در راه ولایت خود ایستادند.

شمس الدین افزود: در دوران قبل انقلاب آنقدر ظلم به مردم شد که حتی  تعدادی از مردم  از قحطی حاصل از جنگ ها از بین رفتند و برای زنده ماندن ریشه درخت میخورند چرا که آذوقه  این کشور را به سربازان روسی و انگلیسی می دادند.

 امام جمعه بشرویه با اشاره به اینکه ، ظلم شاهنشاهی به همه مردم ایران روا داشته می شد گفت: در دوران پهلوی ستم های زیادی به مردم و علما  شد  تا آنجا که ساواک تعداد زیادی از مردم را در زندان ها و زیر شکنجه  ها به شهادت رساند.

 وی  افزود: ساواک وحشی سر مردم معترض  را با دلر سوراخ میکرد و از هیچ اقدام ضد بشری دریغ نمی داشت تا آنجا که در قبل انقلاب حتی شاه این کشور تصمیم گیرنده نبود و وزیر کشور ما را انگلیسی ها و آمریکایی ها تعیین میکردند.

 شمس الدین  تصریح کرد: فراموش نمیشود  وقتی مردم در قبل انقلاب تقاضای  حجاب کردند و در مسجد گوهر شاد  به اعتراض پرداختند خون مردم را در بارگاه امام رضا  ریختند.

 امام جمعه بشرویه با تاکید بر اینکه نسل جوان باید تاریخ قبل انقلاب را مطالعه کنند گفت: باید جوانان تاریخ قبل انقلاب را مطالعه کنند تا قدر این انقلاب را بدانند.

 وی افزود: در قبل انقلاب از نفت کشور تا تمام دارایی  آن  را به غارت بردند ولی امروز مردم صاحب کشور هستند و خودشان رئیس جمهور و نماینده خود را انتخاب میکنند.

 شمس الدین با اشاره به جنایت های آمریکا هم بیان کرد: اگر آمریکایی ها دل سوز مردم ایران بود رژیم بعث عراق را تجهیز نمیکرد و مردم ایران را با بمب ها  و گلوله ها شهید و مجروح نمی کرد و اموال ایران را مسدود نمی کردند.

 امام جمعه بشرویه تاکید کرد: باید جایگاه اقتدار امروز ایران اسلامی  و دستاوردهای آن را حفظ کنیم و وظایف  ما این است که وحدت و همدلی را افزایش داده و نسبت به مایوس کردن دشمن تلاش کنیم و در حوزه علمی ، احمدی روشن ها را تربیت کنیم .

 وی افزود: وظیفه دیگر ما در صحنه بودن و پشت سر ولایت حرکت کردن است و همه ما با حضور  باشکوه در ۲۲ بهمن ماه دهان دشمن را خورد خواهیم کرد.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .