امام جمعه بشرویه : جرقه انقلاب اسلامی در ماه محرم زده شد و بی شک انقلاب اسلامی ما تداوم عاشورای حسینی است که باید قدر آن را بدانیم.

به گزارش النجم بشرویه :  در اولین روز از ایام بابرکت دهه فجر مسئولان ادارات و نهادهای دولتی با امام جمعه شهرستان بشرویه دیدار کردند.

 “حجت الاسلام والمسلمین  محمد شمس  الدین ”  در  مراسم  دیدار مسئولان با امام جمعه و گلباران تمثال بنیانگذار جمهوری اسلامی در میدان اصلی شهرستان با گرامیداشت این ایام با برکت و  تسلیت ایام شهادت حضرت  زهرا (س)  بیان کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) در مسیر ولایت به شهادت  رسید و انقلاب اسلامی نیز در همین مسیر و با اعتقاد ولایت مداری به پیروزی  رسید.

 امام جمعه بشرویه افزود:انقلاب اسلامی برگرفته از انقلاب عاشورای حسینی است و وظیفه داریم تا انقلاب را به سر منزل و مقصود نهایی برسانیم تا به دست صاحب اصلی آن صاحب الزمان (عج)  برسد.

وی شکوفایی انقلاب اسلامی را یک معجزه بزرگ در طول تاریخ  دانست و گفت:آنچه امروز ما بدست آورده ایم محصول مقاومت و پیروی از ولایت فقیه است و ثمره مقاومت در  برابر ظلم در هر دورانی پیروزی است .

 شمس الدین تصریح کرد:جرقه انقلاب اسلامی در ماه محرم زده شد و بی شک انقلاب اسلامی ما تداوم عاشورای  حسینی است که باید قدر آن  را بدانیم.

 امام جمعه بشرویه خاطر نشان کرد:انقلاب اسلامی که با خون هزاران شهید و فرزندان این کشور بدست آمده  را نباید ارزان فروخت و با چنگ و دندان از آن  حفاظت  میکنیم.

 وی با اشاره به دسیسه های استکبار جهانی و در راس آن آمریکایی ها  گفت: آمریکایی ها با به راه انداختن  جنگ های نیابتی در کشورهای همسایه ، ایجاد فشارهای اقتصادی و فتنه های مختلف و جدید در کشور ما به دنبال آشوب و برهم زدن آرامش هستند که هیچ گاه  به هدف نمی‌رسد.

شمس الدین با تاکید بر ایجاد امیدواری و تلاش مضاعف مسئولان در جهت رونق بخشی در حوزه اشتغال و اقتصاد گفت: باید همت کرد تا جمعیت جوان شهر حفظ  شود و تلاش مضاعف داشته باشیم تا بخش اشتغال جوانان رونق گیرد.

 امام جمعه بشرویه افزود: متاسفانه وضعیت بارندگی بشرویه خوب نیست  و قنوات در حال خشک شدن می باشد لذا می توان با بهره گیری از دیگر ظرفیت  ها از جمله حوزه میراث فرهنگی  شرایط گردشگری را بیش از گذشته  ایجاد کنیم و در این راستا باید زیر ساخت ها فراهم شود.

 وی با اشاره به اینکه گردشگری و بهره مندی از پتانسیل هایی همچون کویر خود یک ظرفیت بزرگ اشتغال زایی است گفت: انگیزه ها  باید در مردم ایجاد شود و خبرهای خوب و اقدامات در فضای مجازی افزایش یابد و از سویی ظرفیت  های بالای گردشگری را برای مردم تبیین کنیم .

 شمس الدین افزود : بهترین کویر و فرصت رصد ستارگان در کویر بشرویه فراهم است و راه اندازی برخی فرصت ها از جمله پایگاه رصد نجوم ، سایت های پروازی پاراگرایدر، پیست های موتورسواری و اتوموبیل رانی در کویر با مجوز های مربوطه  خود باعث جذب  گردشگر یا مسافر میشود.

امام جمعه بشرویه در ادامه با تاکید بر ایجاد وحدت اجتماعی هم گفت: ز دیگر موارد مهم در بشرویه  افزایش بیش از پیش وحدت اجتماعی و تعامل بالای مردم و مسئولان است و برخی مردم گاها حضور مسولان را در مساجد کمتر  میبیند که باید برنامه ریزی شود تا در بین مردم حضور  پیدا کنند و مشکلات آنان  را بشنوند و مرهم دل آنان  باشند.

  وی با اشاره به حضور باشکوه و حماسی مردم در مراسمات مختلف هم بیان کرد: همبستگی ملی برای حفظ  شعار اساسی کشور و انقلاب موجب نا امیدی دشمن میشود و صحنه های حضور مردم مشت محکمی بر دهان یاوه گویان غربی است که امسال نیز مردم و مسولان در کنار هم در یوم الله ۲۲ بهمن همبستگی و ولایتمداری  را بار دیگر ثابت خواهند کرد.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .