استکبار پرورش دهنده تکفیریهاست

به گزارش خبرنگار النجم بشرویه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حوزه : نوری همدانی

حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به این که تکفیری ها توسط استکبار جهانی برای از بین بردن اتحاد مسلمین ایجاد شده اند، گفتند: همه مسلمین وظیفه دارند که با اتحاد و انسجام، در برابر تکفیری ها بایستند.

این مرجع تقلید، در پایان درس خارج فقه خود، در مسجد اعظم قم، با اشاره به ماهیت اصلی تکفیری ها، تاکید کردند: تکفیری ها توسط استکبار جهانی برای از بین بردن اتحاد مسلمین ایجاد شده اند.

حضرت آیت الله نوری همدانی، جنایات تکفیری ها را بسیار فجیع خواند و افزود: جنایتکاران تکفیری، بعد از کشتن انسان های بی گناه، قلب آنان را شکفته و با خود می برند!!!

معظم له با تاکید بر ضرورت وحدت مسلمانان، تصریح کردند: همه مسلمین وظیفه دارند که با اتحاد و انسجام، در برابر تکفیری ها بایستند.

این مرجع تقلید در ادامه با اشاره به سکوت ۲۵ساله امیرالمومنین (ع)، گفتند: امام علی (ع) برای حفظ و دفاع از کیان دین اسلام،  سکوت کردند و حتی در برخی مواقع نیز به خلیفه وقت هم مشورت می دادند .

ایشان خاطرنشان کردند: امیرالمومنین(ع) مشورت به یکی از خلفا فرمودند “پیشرفت اسلام تاکنون به زیادی لشکریان نبوده، دین پروردگار قدرت اصلی خود را از خدا می‌گیرد و تا بحال هم پیشرفت‌های فراوانی داشته‌ایم و به وعده الهی دلگرم هستیم”.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .