آبروی کوچه ها ، افتخار محله ها با محوریت شهید علی نژاد در بشرویه برگزار شد+تصاویر

به گزارش  خبرنگار ستاد نماز جمعه بشرویه،شامگاه روز گذشته همزمان با شام غریبان حضرت امام جعفر صادق (ع) برنامه آبروی کوچه ها افتخار محله ها از سوی ناحیه مقاومت سپاه بشرویه در محل درب منزل شهید علی نژاد با حضور جمع کثیری از مردم مومن و ولایتمدار بشرویه برگزار شد.

 

” رمضانعلی  فرحبخش ثانی ” دربرنامه آبروی کوچه ها افتحار محله ها با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره های شهدا اظهار کرد: مراسمی که به نام و یاد شهدا برگزار می شود یک توفیق بزرگ الهی است و در این مراسمات شهدا میزبان هستند.

 

 

فرمانده سپاه بشرویه با تاکید بر حرمت گذاری خانواده معظم شهدا بیان داشت: خانواده معظم شهدا چشم و چراغ ملت هستند و دوام و قوام انقلاب اسلامی هزینه بزرگی پرداخت کرده اند که در درک و تصور کسانی که این هزینه را پرداخت نکرده اند نمی گنجد.

 

وی افزود: خدمت گذاری و احترام به این بزرگان که الگوی بارز ایثار و استقامت هستند یک وظیفه است که هر چقدر خدمت شود باز هم در برابر ایثار انان کم است.

 

فرحبخش، در ادامه با اشاره به اهداف این برنامه تصریح کرد: هدف برنامه ی آبروی کوچه ها و افتحار محله ها این است که افراد محله در مقابل درب منزل شهید در برنامه های گرد هم آمده و بار دیگر با شهدای انقلاب اسلامی و شهید محله تجدید میثاق کنند .

 

فرمانده سپاه بشرویه افزود: عزت و افتخار امروز ایران اسلامی و امنیت و آرامشی که در کشور حاکم است به برکت خون مطهر شهدا است.

 

اجرای سرود، نمایش نماهنگ دفاع مقدس، خاطره گویی همرزم شهید آقای سلطان زاده، سخنرانی مسئول دفتر نمایندگی سپاه مشهد از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

 

1 5 7 8 9 12 S4170053 (Copy) S4170056 (Copy) S4170058 (Copy) S4170060 (Copy) S4170061 (Copy) S4170062 (Copy) S4170063 (Copy) S4170066 (Copy)

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2280 مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای ستاد نماز جمعه شهرستان بشرویه محفوظ است .
طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط فناوری اطلاعات مگنا .